Recomandare endocrinolog in Iasi

26-01-2010
spektrum
Nu este medic/terapeut
spektrum
va rog din suflet sa-mi recomandati un dr bun din iasi specializare endocrinologie. prefer sa nu fie de la spitalul sf spiridon. multumesc!
7 comentarii
0
27-01-2010, ora 07:47
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Neaţa,

Prof. Dr. Eusebiu Zbranca - Medic primar Endocrinologie,
Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă, Sf. Spiridon,
Tel.: 0232.240.822, 0232.267.786; Fax: 0232.217.78

Toate cele bune şi însănătoşire grabnică;
În speranţa că v-am putut fi de folos, cu plăcere şi deferenţă,
Mister NICK;)
0
27-01-2010, ora 10:42
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Tin sa te anunt ca nu are cum sa existe un medic endocrinolog bun, adica bun in sensul ca ajuta la pacienti. Poate fi bun la suflet, bun in cunoasterea lui, bun la diagnostice, etc..Insa de vindecat un endocrinolog nu are cum sa vindece caci toti lucreaza pe acelasi principii gresite si folosesc ACELEASI medicamente daunatoare (90% sunt hormoni sintetici ) care deregleaza intregul organism si asta pe lunga durata.
Cand te saturi insa de toti endocrinologii mergi poate la Dr. Raceanu in Iasi, un medic homeopat bun, ca sa vezi diferenta intre tratamentele chimice si cele homeopate.
0
27-01-2010, ora 13:23
spektrum
Nu este medic/terapeut
spektrum
imi spui te rog si unde il gasesc pe dr Raceanu?multumesc!!
0
27-01-2010, ora 21:54
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Nu stiu unde isi are cabinetul si nu l-am gasit pe google. Dara daca te uiti in cartea de telefon sau suni pe undeva dai de el. Si cand ai dat spune-mi si mi te rog datele de contact.
0
06-02-2010, ora 18:31
Leustean Maria
Nu este medic/terapeut
Leustean Maria
Si mie mi l-a recomandat cineva, ca unica sansa ladiagnost. la "imbatranire dureroasa accelerata(40 ani in un an)dar era atat de scump!
0
06-02-2010, ora 18:52
Leustean Maria
Nu este medic/terapeut
Leustean Maria
Daca as fi fost macar sigura ca are vreo idee!Dar, incredibil!, nimeni in Romania nu a auzit, si nu are nici o idee despre o atare afect, care avanseaza ca si programata(de sus in jos si de la ext la int).
0
13-11-2012, ora 17:58
anouska
Nu este medic/terapeut
anouska
scarface daca nu stii unde are cabinetul dr raceanu din iasi si nu stii nici nr de tel, atunci cum stii ca este un doctor f bun?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.