doresc o crema de corp pt vergeturi

25-11-2008
ildy 69
Nu este medic/terapeut
ildy 69
Am luat capsula de slabit 3 luni si am slabit 16 kg, dar am ramas cu vergeturi iar pielea de pe mine atirna foarte urit ce crema pot sa folosesc ca sa o aduc aproape la normal?Am folosi ulei de masline pt masaj regenerant si crema anticelulita BODY beauty volosion de la VITACARE dar nu sint multumita.Ce crema puteti sa-mi recomandati dumneavoastra tinind cont ca ma masez zilnic pe corp dar degeaba?gimnastica nu pot sa fac pt ca am hernie de disc dar tot fac putina miscare.Va multumesc anticipat.
5 comentarii
0
25-11-2008, ora 22:57
bebetzica
Nu este medic/terapeut
bebetzica
crema anticelulitica de la ardes termo.este f buna.eu o folosesc de aproape un an si sunt extrem de multumita de ea..am scapat de cm buni.:)succes
0
11-03-2009, ora 18:32
mimi1
Nu este medic/terapeut
mimi1
eu am luat ceva de la galenic si sincer nu a dat rezultate, nu cred k este o crema care poate face asta
0
23-04-2009, ora 20:55
alina_23cv
Nu este medic/terapeut
alina_23cv
orice doctor iti va spune ca vergeturile nu se vindeca complet ( cauta in dictionarul d p site-ul asta si vezi c implica o vergetura). astfel, ele doar s estompeaza prin sport, masaj.. asa ca nu investi prea mult in cremele astea k nu fac minuni...nu strik sa folosesti una kt sa t masezi k sa previi.
0
17-06-2009, ora 15:06
monatelli4u
Nu este medic/terapeut
monatelli4u
cu cea mai mare placere iti recomand ildy, produsele oanei turcu, creme antivergetiri si anticelulita de la ARDES, e super buna ai sa vezi primele rezultate dupa mai putin de o saptamana, eu iau capsula de slabit de aproximativ 2 luni si 17 zile, primele 2luni am luat cate una pe zi, acu iau una la doua zile pt ca as vrea sa fac pauza dupa 3 luni deoarece organismul meu chiar incepuse usor sa stagneze in fata pastilelor, in privinta tonifieri pielii, nu ai prea multe de facut decat sa faci ceva efort de fitness, si poate sa incerci si crema de toniefiere de la cei de la ardes pe care vreau si eu sa o comand, dar pt celulita si vergeturi, crema de la ei este miraculoasa nu altceva eu imi dau de 1luna si jumate si de 2 ori pe zi dim si seara si numai am un gram de celulita si vergeturi prea putin observabile, pielea si la mine arata destul de ingrijorator eu am reusit sa dau 17 kg jos, in 2 luni si 17 zile cu capsula de slabit dar si mari abtineri la destul demulte, mult succes sper sa te ajute sfatul meu!!
0
17-06-2009, ora 23:25
ildy 69
Nu este medic/terapeut
ildy 69
VA MULTUMESC PENTRU AJUTORUL DAT
MAI ALES TIE monatelli4u,
AM SA-TI ASCULT SFATUL SI AM SA INCERC
SI CU PRODUSELE OANEI..

SA AI GRIJA CU CAPSULA EU AM PUS KG INAPOI.,
DAR E DREPT CA NICI NU AM MAI TINUT DIETA,
VA PUP, SI SPOR LA SLABIT, ATIT CIT AVETI NEVOIE,
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Medicamentele pe bază de plante nu sunt o soluție împotriva obezității
  • Vergeturile pot fi eficient tratate (înlăturate sau atenuate)?
  •