diu

14-02-2013
myky400
Nu este medic/terapeut
myky400
Buna ziua am 41 ani si am de 2 ani un sterilet pregna T CU 380A ;nu am avut nici o problema pana acum (sunt la al treilea sterilet) acum mi-a intarziat ciclul 7 zile. Nu am simtome de sarcina in schimb ma doare foarte tare spatele si din cand in cand putin burta.Pentru un test de sarcina am zis ca ar trebui sa mai astept cateva zile iar un control voi face saptamana viitoare.imi poatespune cineva ce ar putea fi?ar putea fi o sarcina sau..altceva?? Va multumesc
2 comentarii
0
16-02-2013, ora 18:14
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Daca e pozitionat corect, e la locul lui, nu are cum sa fie sarcina.poate ca ai racit, sau poate ca incep dereglarile caracteristice perioadei premenopauzale [ stiu ca e cam devreme, dar, in general, aceste dereglari se instaleaza intre 40-50 de ani ]..Sa mergi la ginecolog...
0
16-02-2013, ora 18:28
myky400
Nu este medic/terapeut
myky400
Va multumesc pt raspuns;intre timp mi-a venit menstruatia si voi merge negresit la un control
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul