dinti si masele imbracate

26-02-2014
corni
Nu este medic/terapeut
corni
Mi-am imbracat dintii de sus si masele, ieri mi ia cimentat definitiv.Ma simt bine cu ei, dar am diferenta intre lucrare si gingie si trece apa, si asta ma deranjeaza, nu stiu daca asa trebuie, Problema care ma chinuie pe mine este daca ii mai pot da jos si sa mi cimenteze din nou sa ii impinga mai mult spre gingie?Asa cred ca m-as simti si mai bine.Astept un raspuns urgent, va multumesc
3 comentarii
0
27-02-2014, ora 15:56
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
Gingiile in timp se vor lipi iar de lucrare, eu am multe astfel de lucrari, sau unele pot ramane asa depinde de cum a lurat dentistul. Acum va mai dura putin pana lucrarea se va aseza si te vei obisnui cu ea si nu o sa te deranjeze.
0
27-02-2014, ora 16:12
corni
Nu este medic/terapeut
corni
Cu lucrarea m-am obisnuit nu este problema, problema mea este diferenta care este intre gingie si lucrare si intra mancarea, de apa nu mai spun ca o strecor printre gingie si lucrare.
0
27-02-2014, ora 21:10
corni
Nu este medic/terapeut
corni
am rezolvat, a dat lucrarea jos si acum e bine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul