din lipsa de timp

21-11-2007
dantuzela
Nu este medic/terapeut
dantuzela
am o mare problema si timp putin liber k sa ajung la doctor.In urma cu un an jumate m-am culcat cu un baiat fara prezervativ, si dupa o perioada mi-a aparut o scurgere(o sapt.-doua dupa)era alba si curgea foarte mult, nu mirosea.Nu m-am dus la medic decat dupa mai bine de o jumatate de an cand deja ma ustura rau.Am facut analize la secretii si mi-a zis k nu am candida si nici nu stiu mai ce, doar k e scurgerea abundenta.Pe urma medicul mi-a zis k ar fi de la constipatie si mi-a dat un tratament, nu mi-am mai curs asa dar tot ma ustura.Dupa acea fel de fel de tratamente si tot ma ustura, am facut tratament pana anul asta in septembrie si ma tot ustura.Problema e k de 7 luni m-am casatorit si iau rigevidon si ma ustura cand fac sex, uneori rau alteori mai putin, lui nu i-a aparut nimik si nu are nimk.As vrea sa stiu ce trebuie sa fac(analize, tratamente, unde sa ma duc)k m-am saturat.Va rog sa-mi raspunde-ti si mie
2 comentarii
0
21-11-2007, ora 00:00
olimpus2007
Identitate neconfirmată
olimpus2007
Faceti un examen secretie vaginala la un laborator bun si va rog sa reveniti.
0
21-11-2007, ora 00:00
dantuzela
Nu este medic/terapeut
dantuzela
in concluzie poate fi ceva grav?k sa stiu la ce ma astept, k in ultima perioada am avut numai surprize in viata.va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici