dilema

28-10-2012
crig75
Nu este medic/terapeut
crig75
am 37 de ani si sunt diagnosticat din 2007 cu hernie discala l5s1 si l4 l5.pana de curand nu am avut probleme foarte mari excluzand discomfortul din zona lombara si de- a lungul nervului sciatic al piciorului stang.de o luna am inceput (brusc) sa am probleme de erectie(nu pot sa am erctie decat in urma unor stimulente homeopate).a disparut aproape complet erectia de noapte si cea de dimineata care erau regulate pana acum o luna.am facut un set complet de analize pentru a exclude diferite probleme medicale(prostata, colesterol tensiune ), rezultatul fiind foarte bun.totusi, problemele de erectie persista in ciuda tratamentului.specific ca sunt casatorit de 16 ani.asadar, intrebarea mea pt cei care s-au lovit de aceasta problema este:credeti ca aceasta hernie de disc poate cauza disfunctii erectile.? si daca da in urma unei operatii imi pot recupera functia erectila?va rog, daca stie cineva ceva, sa nu treaca cu vederea peste acest mesaj ci sa imi acorde ajutorul pentru care va multumesc anticipat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.