diane 35, operatie de deviatie de sept | Forumul Medical ROmedic

diane 35, operatie de deviatie de sept

09-02-2009
Georgy-ana
Nu este medic/terapeut
Georgy-ana
am luat diane 35 un an si 5 luni la recomandarea medicului, apoi am mers la alt medic si mi-a dat jeannine...am luat si jeannine 2 luni iar acum nu mai iau nimic pt k o sa fac o operatie de deviatie de sept...mi-a intarziat ciclul o saptamana. am citit pe forum-uri k dak am luat o perioada asa mare fara pauza, k nu o sa-mi vina 2-3 luni.este adevarat? va rog ajutati-ma!!!
3 comentarii
0
09-02-2009, ora 21:06
papusika
Nu este medic/terapeut
papusika
da sunt f bune, asta e parerea mea.eu intr-o luna am slabit 6 kg.:)...iar acum mi-am facut comanda pe net, sunt mult mai iesftine dacat in farmacie.succes la slabit
0
11-02-2009, ora 09:34
sim1973
Nu este medic/terapeut
sim1973
"papusika": cu ce ai slabit? cu anticonceptionale? a... si le-ai comandat pe net ca sunt mai ieftine? foarte tare faza cu: "succes la slabit"!
0
11-06-2009, ora 17:35
eu-ynna
Nu este medic/terapeut
eu-ynna
papusika nu mi se pare k diane 35 ar trebui sa le iei k sa slabesti.eu una nu as face asta. mi sa dat si mie d la medicul ginecolog diane 35 pt dureri puternice la mentruatie, acnee. si din cate am mai citit ar avea efecte pt astea, da multi spun k diane 35 poate avea si efecte secundare destul d serioase...eu una nu am mai luat anticonceptionale pana acum, si sincer sunt un pic nesigura si o sa incep tratamentu cu teama :D ... dar totusi ma gandesc k mi lea recomandat medicul. ar trebui sa stie ce face nuu :D ...eu sper sa decurga totul bine.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: