despre virgine

25-10-2013
alexandruxz
Nu este medic/terapeut
alexandruxz
Salut!de curand am intampinat o problema. Sunt cu o fata de cv timp, si tin la ea.Am fost de acord sa o astept pana cand va fi pregatita sa faca sex cu mine.Am ast aproape un 8 luni de zile. De curand i-am pus mana in zona intima, si am incercat sa verific daca mai e virgina sau nu.Ea asa a zis pana acum si se jura ca este. Pana acum nu am mai avut experiente cu virgine, doar ea. Ideea e ca am incercat sa introduc degetul doar putin, si sa vad daca dau de ceva care sa nu-mi permita intrarea degetului, dar degetul a intrat. Stiu ca trebuia sa fie o membrana, himen sau cum s-o numi. E adevarat ca era mai stramt decat la celelalte, dar stiu ca orice femeie daca nu face sex o perioada devine iar mai stramta.
Mentionez ca nu a fost nici macar o picatura de sange dupa ce am scos degetul, si nici nu a durut-o.

Ajutati-ma va rog!Ce se intampla?mai e virgina sau nu? Cum pot sa im dau seama?
Trebuie sa stiu daca mai e sau nu, ca sa stiu apoi ce decizie iau.
44 comentarii 12 Înainte ›
0
25-10-2013, ora 12:14
prozac
Nu este medic/terapeut
prozac
Vezi ca daca bagi degetul mai adanc e posibil sa dai de un crocodil care sa te muste de deget:))

O sa curga atunci cand te va musca crocodilul.
Doamne, cum puteti pune asemena intrebari cand e Internetul plin de carti sexuale educative!

Jeeesus, pune-ti mana pe carti si cititi...
0
25-10-2013, ora 14:11
katy_p
Nu este medic/terapeut
katy_p
Da, tareee, ai grija mai baiatule sa nu te muste crocodilul de altceva cand intri acolo si sa dea sangele, atunci vei fi marcat pe viata :))))
0
25-10-2013, ora 14:17
prozac
Nu este medic/terapeut
prozac
:)))

Katalyna, in gauri d'astea de fete mari sunt navastuici, dihori si alte animalute de prada. Nici nu vreau sa ma gandesc ce pateste motanul lui cand da de o asemenea vizuina:))))))
0
25-10-2013, ora 14:19
katy_p
Nu este medic/terapeut
katy_p
O sa iasa ferfenitza de acolo si nu va mai pofti sa intre niciunde, va sta cuminte in casa lui toata viata :))))).
0
25-10-2013, ora 14:26
prozac
Nu este medic/terapeut
prozac
Auzi, eu n-am inteles p'aia cum ca o femeie daca nu face sex, se stramteaza? Adica cum, eu pe la 80 si ceva o sa o am de domnisoara????




Bun, ne-am amuzat destul, a fost haios, trebuie sa recunosc ca de mult n-am mai ras cu pofta. Ce nu inteleg, de ce mama dracului unii isi pun intrebarea de virginitate? Hellooouuu in ce secol, doamne iarta-ma traim?

Acum voi promite ca voi fi cat pot de serioasa: lasa pasaricile ca esti varza si pune mana pe gramatica ca scrii jalnic.
0
25-10-2013, ora 14:34
katy_p
Nu este medic/terapeut
katy_p
O fi in vreo vagauna baiatul asta si nu are acces la internet decat cand se duce la vecinu o data pe an...gandirea este infantila oricum, iar el isi face iluzii ca va patrunde in adancuri, posibil daca nu a avut acces pana acum, sa nu aiba nici de-acum incolo :)), haios oricum topicul, ma mir ca mai exista asemenea exemplare de barbati...
0
25-10-2013, ora 15:49
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
@ alexandruxz

Eu te sfatiesc sa le lasi pe virgine sotilor lor daca nu ai de gand sa te casatoresti cu ea.
Fii baiat cinstit.
Nu tu risti.
Ea este cea care risca sa ia posibilele boli pe care tu le-ai luat de la altele (la tine nu se manifesta, dar esti purtator).

P.S.: Chiar daca e, chiar daca nu e, mi se pare absurd sa pretinzi ca fata sa fie virgina in conditiile in care tu nu mai esti demult.
0
26-10-2013, ora 00:47
bia1
Nu este medic/terapeut
bia1
eu rad:)))
0
26-10-2013, ora 09:50
prozac
Nu este medic/terapeut
prozac
bia1, e de rasu plansu'

de rasu cu virginitatea asta, grea boala dom'le ca cere explorari functionale "avansate" si de plansu' cu gramatica.Partea asta ma ia cu fiori...
0
26-10-2013, ora 09:57
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Mie imi vine sa plang...

Tare sunt curioasa daca Alexandru o iubeste pe prietena lui?! Saraca fata, cred ca este supusa unui 'consult' amanuntit, dar nu de specialitate din pacate...si cred ca se uraste pt ca a dat peste unul ca Alexandru!

Si daca nu ar mai fi virgina, ce?Ai parasi-o?Pa si la gara!!Eu daca as fi in locul ei, ti-as da papucii in secunda urmatoare.Parerea mea este sa nu mai faci pe doctorul, ca poate infectezi fata cu degetele tale murdare (banuiesc ca nu te-ai spalat pe maini si nici manusi chirurgicale nu ai folosit) si daca tot vrei sa afli daca mai este sau nu virgina, vb cu ea si daca accepta puteti merge la un medic ginecolog. Asa scapi si tu de stresul asta mare care ti-a invadat linistea sufleteasca si poti lua decizia despre care tot spuneai.
0
26-10-2013, ora 15:00
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
@ jaquelinne

De ce sa o duca la doctor daca el nu e virgin ?
Promovezi faptul ca barbatii le sunt superiori femeilor ?
0
26-10-2013, ora 20:21
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Nu promovez nimic draga, chiar sunt o feminista convinsa, dar daca tu asa ai inteles din tot ce am scris mai sus, este problema ta!
I-am zis sa mearga cu ea la doctor (asta doar daca ACCEPTA ea, pt ca nu este obligata pana la urma urmei sa ii dea lui explicatii), fiindca daca mai umbla cu degetele pe unde nu trebuie, o sa ii faca mai mult rau saracei fete!
Pe mine nu ma intereseaza cine e virgin sau nu, ca nu mai suntem pe timpul bunicii, unde trebuia jucata camasa la nunta.
Sa nu imi spuna mie cineva, ca daca ambii parteneri sunt virgini si se hotarasc sa se casatoreasca, vor fi mai fericiti decat altii care nu au fost.Din punct de vedere religios, da, normal asa ar fi corect, sa intre ambii curati in biserica, dar asta nu inseamna ca vor avea parte de o viata linistita din toate punctele de vedere, pur si simplu nu cred! Cunosc caz real, cand ambii virgini fiind s-au casatorit, iar el dupa vreo 2 ani de casatorie a mai avut si alte relatii extraconjugale din care au rezultat vreo 3 copii, bineinteles cu femei diferite si ma intreb, la ce le-a folosit virginitatea oare?!
0
26-10-2013, ora 20:37
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
@ jaquelinne

De ce sa mearga, draga, daca el nu e virgin ?
Cum ne putem imagina ca un om care nu e virgin sa pretinda asa ceva ?
Exclus.

Intre cei doi casatoriti virgini, au existat probleme pentru ca nu au avut credinta.
Sau pentru ca nu si-au pastrat-o dupa casatorie.

Religia Ortodoxa mentioneaza intre cele 10 porunci ca desfranarea e pacat.
El a facut preadesfranare... : ( Imi pare rau.
0
26-10-2013, ora 20:51
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Sa nu mearga atunci! :)
Eu am mai spus ca daca eram in locul fetei, ii dadeam papucii in secunda urmatoare, fara sa stau la discutii si sa il las pe el sa ma verifice, de parca ar fi prins o infractoare.Nu suport barbatii care cer ceea ce nu ofera!!!

Cat despre cazul respectiv, probabil el nu a avut credinta, o fi fost si ceva genetic, dat fiind faptul ca si tatal lui a facut cam la fel in tinerete.Cert este ca au reusit sa treaca peste, cu ajutorul ei, dar multi ani a trait un cosmar, eu una nu as fi rezistat, mai bine singura decat asa.Ea a luptat pt ca aveau un copil impreuna...In fine, este mult de povestit! Stiu atat de multe amanunte pt ca este vb chiar de nasii nostri de cununie.
0
26-10-2013, ora 22:46
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
@ jaquelinne

Poate pacate mari in neam pentru care nu s-a facut nimic. Gen avorturi.
Daca e asa sa se roage macar si sa faca Canonul pentru pruncii avortati, o sa se limpezeasca imediat, si mai bine, apele.
0
27-10-2013, ora 07:10
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Chestia cu avorturile nu am de unde sa stiu...dar stiu ca in toti acei ani de cosmar prin care a trecut, ea s-a rugat foarte mult, mergea la multe manastiri prin toata tara, probabil ca asta a fost si motivul pt care el a revenit pe drumul cel bun, cel putin asa pare...
0
27-10-2013, ora 22:31
bia1
Nu este medic/terapeut
bia1
oare de ce este religia atat de raspandita in tarile sarace??...( era doar o intrebare retorica.).
0
27-10-2013, ora 22:52
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
@ bia1

Oare de ce nu te gandesti la mantuirea ta proprie si iti pui intrebari care te impiedica de la realizrea scopului tinta al vietii tale ?

: )

: *

Lasa-ma un pic sa ma concentrez si sa iti povestesc despre India: ~ un miliard si vreo doua sute de milioane de locuitori.
0
27-10-2013, ora 23:23
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
@ bia1

Presupun ca tu acuma ai pus in aceeasi oala Ortodoxia cu ceva de genul:

stergerea mintii adeptilor prin: "inchideti ochii, imaginati-va un copac, imaginati-va un arbore, imaginati-va ca sunteti la munte, imaginati-va si imaginati-va...", desene special facute (ca cel pe care il am eu la Avatar, si pe care astept cu nerabdare sa fie sters), desene despre care unii care habar nu au avut, ca mine, ar zice chiar ca sunt dragute (aiurea, sterg mintea, fura ratiunea - elementul principal care il deosebeste pe om de animale), invocarea timp de ore in sir prin cantari si recitari de nume de idoli ca Shiva, Krishna, sunetul OM, numele gurusi-lor etc (in timp ce Iisus ne-a avertizat foarte clar ca idolii neamurilor sunt demoni). Daca invoci demonii o ora, doua, sau 9 pe zi si stai in pozitii absolut nefiresti pentru corpul uman - pozitii ale caror denumiri insesi provin din nume de animale Shalabasana = pozitia lăcustei, Bhujangasana = pozitia cobrei, Kukondasana = pozitia cocorului, Utthan pristasana = pozitia sopârlei, etc (exercitii care produc dereglari endocrine, mentale, si alte boli ale articulatiilor, cauzate de intinderile fortate si excesive, etc... cei "initiati" paticipa la adevarate orgii sexuale...

Unde vrei sa ajunga ?

Au ajuns de exemplu sa trimita milioane de copii sub 12 ani sa munceasca in fabricile de caramida iar pe alte milioane sa ii vanda ca sclavi pentru achitarea datoriilor catre terti ale familiilor sarace.
0
28-10-2013, ora 14:00
katy_p
Nu este medic/terapeut
katy_p
Mai fetelor, voi va agitati aici intre comentarii, iar baiatul asta demult nu cred ca a mai "calcat " pe aici.
Sunt convinsa ca nu i-au placut comentariile noastre si nici nu se mai sinchiseste sa citeasca ce scriem noi.
Lasati-l in voia lui e clar ca e cu capul saracu'..
0
29-10-2013, ora 11:06
bia1
Nu este medic/terapeut
bia1
nu clara --nu am pus religia ( fie ea ortodoxa, catolica, musulmana sau de orice alta natura ) in nici o oala..pe mine indoctrinarea in prostie prin intermediul religiei ( de orice fel) ma lasa rece...religia este doar o modalitete de manipulare in masa utilizata in tarile sarace unde accesul la educatie este limitat.de aia suntem cu vreo 50-70 de ani in urma tarilor dezvoltate.bine ca avem de doua ori mai multe biserici decat scoli si spitale in Ro...in fine -fiecare e liber sa creada in ce vrea..
0
29-10-2013, ora 18:30
danyel_danyel
Nu este medic/terapeut
danyel_danyel
buna vreau sa va intreb este bine sa imi introduc singur sonda urinara
0
29-10-2013, ora 23:49
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
@ bia1

Ti se pare mai inteligent a judeca decat a te ruga sa ii lumineze Dumnezeu pe cei indoctrinati din alte religii ?
Incepi de azi, de acum sa te rogi macar cu o fraza si cu semnul crucii sau vei continua si "maine", si "poimaine", si "raspoimaine" doar sa judeci ?

Daca Ortodoxia era o prostie nu exista Sfantul Paisie Aghioritul de pilda, care punea mana pe capul unui bolnav cu tumoare pe creier si tumoarea disparea. Salva nu numai o operatie de zecii de mii de euro dar viata unui om insasi.

E foarte bine ca exista de doua ori mai multe biserici si manastiri in Romania. Si va fi si mai bine cand vor exista si mai multe si o Catedrala. Am citit peste 1.000 de carti in scoala si in liceu si m-am tampit la creier cu prostiile lor.
Faceam cate 300 de probleme la matematica in generala in fiecare dintre vacante. Pentru mine era o adevarata placere. La ce mi-a folosit exact in viata ? Mama m-a obligat sa imi puna meditatoare la mate inainte de intrarea in liceu (era un liceu f bun, cel mai bun dintre economice pe vremea aceea). La un moment dat i-am explicat eu meditatoarei cum se rezolva problema. Am intrat cu 10 in liceu. La ce mi-a folosit ? Iti spun eu: mi-a daunat. Pentru ca m-am mandrit cu treaba asta sub o forma sau alta. Imi scapa uneori. Mandria e pacat care suceste mintile rau de tot daca nu stii sa ti-l stapanesti. Am dat cele 2 exemple de mandrie in scop constructiv, terapeutic.
La un moment dat l-am intrebat plictisita pe profu de mate: de ce va chinuiti atat cu noi sa ne invatati matrici ?
La ce folosesc ?

Aproape ca s-a blocat. Mi-a raspuns usor ezitat ca... la calculul betoanelor.

Si batranii nostrii mor de foame cu pensii de mizerie.
0
31-10-2013, ora 10:12
katy_p
Nu este medic/terapeut
katy_p
Asa e, in ziua de astazi nu mai pune nimeni pret pe cunostintele acumulate, acum se castiga foarte bine in media, cu cat arati mai mult cu atat ai mai mult succes, valorile nu mai sunt ce erau odata, sunt non-valori..
De asta multi prefera sa plece din tara asta unde e o mare bataie de joc...
0
16-11-2013, ora 02:01
danonino25
Nu este medic/terapeut
danonino25
Voi fetelor realizati cat de pen-ale-ibile samd sunteti ?...Bietul baiat nici nu mai spune nimic dar voi tot postatzi si va place sa va intreceti in rautati penibile si hilare.ma rog...vedeti ca e o competitie fara premiu...stiti voi care premiu...ala mare si gros dupa care alergati toate.hmmmm.naspa final...! Ma rog Jackie amica mea omniprezenta vad ca ar prefera ca si baietii sa aiba himen daca e posibill...mai stii poate iei premiul Nobel...daca gasesti vreun fraier sa experimentezi pe el asta...
0
28-12-2013, ora 11:24
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Scuti" ca ma plicti'!
0
10-01-2014, ora 01:08
danonino25
Nu este medic/terapeut
danonino25
Hai ca te scutesc...de la virgine ca stiu ca nu te mai incadrezi de muuult in categorie. De "plicti" nu am cum sa te scutesc ca tu esti o vesnica "plicti".
0
21-01-2014, ora 11:02
katy_p
Nu este medic/terapeut
katy_p
Danonino, ce ai bre?
Baiatul ala e pe alta lume, sa zica mersi ca a primit raspunsuri.
Si da-mi voie sa te anunt ca nu toate alergam dupa...exista si alte lucruri importante in viata asta, dar la mintea ta cat un bob de mazare degerat, la asta se reduce totul.
Bast de-aci!!!
0
25-01-2014, ora 00:33
danonino25
Nu este medic/terapeut
danonino25
Katy.P.. tu chiar vrei sa intri in bataia...tunului meu??..sincer imi este mila de tine daca ai asemenea intentii sinucigase...dar altruiste in esenta dealtfel.! daca baiatu e de pe alta lume de ce nu il lasi in pace si comentezi aiurea?..iti place probabil sa iti vezi commenturile postate peste tot nu?..Oppss...Acum m-ai prins nu stiam ca ai un tomograf in P... si mi-ai vazut cu exactitate marimea creierului meu cat un bob de mazare degerat...atunci cand am intrat in...tomograf...cu tot corpul dealtfel nu numai cu capul...ca era loc arhisuficient acolo...moooama,...aerodrom...nu alta...Nu stiu cum ai realizat ca era degerat bobul de mazare?..cred ca ai simtit o senzatie coplesitoare de congelare la tine in P.am ghicit cred nu..? Vezi ca nu era de la mine.era de la promoroaca.
0
25-01-2014, ora 09:15
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Daca tinerii ar evita contactul sexual inainte de casatorie, s-ar evita postari de acest gen, boli cu transmitere sexuala, avorturi, etc.

Ferirea de a ramane insarcinata este uraciune inaintea lui Dumnezeu. Onan a fost pedepsit cu moartea in Biblie pentru ca isi varsa samanta, refuzand sa conceapa copilul, ca dar al lui Dumnezeu.

Uite aici se va ajunge cu initiatorul topicului daca se mai joaca mult de-a mama si de-a tata.

La varsta asta nu esti stapan pe simturi si te pierzi repede.
-*

Ce-ar fi pe Pamant daca toate femeile ar refuza sa faca ceea ce trebuie sa faca (adica copii) ?

Ori traiesti in curatie ori te casatoresti si faci copii.

(*modificat de admin)
Adaugă un comentariu / răspuns
44 comentarii 12 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cum poate fi îmbunătățit libidoul sexual feminin
  • Viața sexuală la vârsta a treia
  • Meta-analiză: Sexul înainte de o competiție sportivă nu afectează negativ performanța
  • Sex vs. Gen - Care e diferența dintre cei doi termeni?
  •