despre ciclu

23-07-2009
simerea ramona
Nu este medic/terapeut
simerea ramona
as dori sa stiu cum se socoteste zilele knd trebuie sa-ti vina ciclu.normal vine intre 25 si 40 d zile asa am citit p net.dar cum se socoteste din prima zi de ciclu de luna trecuta sau din ultima?mie mia venit luna trecuta pe 22 iunie si mia tinut 10 zile akum pe kt ar trebui sa vina?ast raspunsul vostru
3 comentarii
0
23-07-2009, ora 17:58
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Ar fi trebuit sa-ti vina pana azi daca lunar iti vine ciclul pe 22.Fa-ti un test de sarcina daca nici pana maine nu apare sangerare.
0
23-07-2009, ora 18:01
simerea ramona
Nu este medic/terapeut
simerea ramona
lunar nu imi vine pe 22...in fiecare luna imi venea mai devreme ku maxim 2 zile.si akum nu stiu.ma gandesc ca mia tinut asa mult luna trecuta si de asta mai intarzie..?e posibil?sper sa nu fie alceva
0
05-11-2009, ora 15:49
nyku88
Nu este medic/terapeut
nyku88
buna ziua! am facut sex cu 5 zile de a-i veni ciclul prietenei mele. cand i-a venit ciclul nu a sangerat k inainte, a sangerat mai putin. e posibil sa ramana insarcinata?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul