despre boli cu transmitere sexuala

13-09-2010
andreikalu
Nu este medic/terapeut
andreikalu
am avut acum 2 -3 luni un rapaport sexual neprotejat cu o fata apoi am avut niste scurgeri am fost la medic si mia zis ca am sculament pana sa'mi dau seama sa ajung la medic am facut sex neprotejat si cu prietena mea si cred ca iam dat si ei medicul mi'a dat un tratament de 5 zile cu cefuroxin si iam dat si prietenei sa faca si ea mia mia tracut iar ea nici knd aveam eu simtomele astea ea nu avea nimic dar iam dat preventiv iar knd am facut din nou sex cu prietena mea iar mia aparut ce pastile trebuie sai dau ei fara sa se duca la medic mie imi trece cu cefuroxin dai ei cred ca nu oricum ea nu are nici o simtoma nimic..va rog raspundetimi!!!!!
1 comentarii
0
13-09-2010, ora 18:42
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Ma mir ca te mai accepta prietena ta dupa toate astea!Eu te-as fi aruncat cat colo...dar ma rog...
In primul rand femeile nu prea au simptome la aceasta boala, asa ca mai bine sa mearga la un medic si sa-i dea un tratament adecvat, pt ca s-ar putea sa aibe probleme daca nu trateaza la timp.
Iar tu baga-ti mintile in cap si macar foloseste un prezervativ cand o mai iei pe aratura!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.