dereglari menstruale

11-01-2011
dany_niko2000
Nu este medic/terapeut
dany_niko2000
va multumesc pt raspuns si as dori sa stiu cum sun cu homeopatele astea ca nu am mai avut asa ceva si ce sunt medicamente? si de unde le pot lua sau la cine trebuie sa merg pt ami prescrie asa ceva eu va multumesc pt timpul acordat si pt raspunsuri.Daca trebuie sa ajung si la un homeopat am sa fac si chestia asta poate asa nu voi mai avea probleme cu menstruatie si poate o sa mai vina si barza la mine
2 comentarii
0
11-01-2011, ora 18:29
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Medicii homeopati folosesc remedii homeopate. Acestea pot fi considerate medicamente, desi modul lor de fabricatie difera considerabil de ceea ce se intelege in mod obisnuit prin "medicament".
Cateva informatii de baza despre asta puteti citi pe pagina mea, aici: http://www.doctordragomir.ro/homeopatie.htm
0
12-01-2011, ora 13:02
dany_niko2000
Nu este medic/terapeut
dany_niko2000
va multumesc pt raspuns dl doctor si mias dori un tratament homeopat poate asa scap de problemele care le am cu dereglrile de menstruatie si de chisturile de pe ovare dar problema este ca eu sunt din medgidia si cum sa fac sa ajung la dvs dupa cum am inteles sunteti din bucuresti si cum sa ajung ca nu cunoastem pe acolo va multumesc ca imi acordati si mie raspunsuri la problemele mele numai bine sanatate va doresc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.