de ce nu se poate??

22-05-2009
unul_mik
Nu este medic/terapeut
unul_mik
buna ziua...am 24 ani si de curand mi-am facut o prietena si imi doresc o relatie foarte serioasa cu ea.o iubesc enorm de mult...knd am vrut sa facem dragoste nu mi s-a sculat penisul, am incercat de 3 ori...de ce nu vrea la ea???mentionez ca pana acum am avut numai aventuri cu cate una, le punem sa faca putin oral si apoi treceam la treaba si totul era ok...la altele de ce merge??...cu prietena mea nu vreau oral deoarece o iubesc enorm de mult, dar de ce la ea nu reactioneaza penisul si la altele da???de cand suntem impreuna nu am mai fost cu nimeni, pt ca vreau doar cu ea.dar de ce nu mi se scoala??am eu vreo problema?va rog frumos sa imi rasp.multumesc
1 comentarii
0
22-05-2009, ora 12:06
eleni theutokopulis
Nu este medic/terapeut
eleni theutokopulis
poate nu te excita suficient. Incearca sa mergi cu imaginatia sa te ajuti si singur sa te exciti.
E bine daca vrei sa o respecti si sa nu o pui sa iti faca oral. S-ar putea sa fii tu mai putin reprezentat hormonal daca iti trebuia stimulare orala, mergi la un endocrinolog si fa-ti niste dozari hormonale, poate nu ai suficienti hormoni masculini.
Sa va iubiti mult, veti trece cu timpul peste problemele astea daca va iubiti.
Numai bine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici