de ce nu-mi vine menstruatia?

30-07-2010
pitica1
Nu este medic/terapeut
pitica1
buna.ultima menstruatie a fost p 30 mai si luna aceasta am mai avut 2...3 niste scurgeri.ma asteptam sami vina dar:-S.insarcinata nu sunt k am facut test de sarcina si a iesit negativ.dar nu imi vine ciclu c sa fac????
5 comentarii
0
30-07-2010, ora 10:57
Diana01
Nu este medic/terapeut
Diana01
buna.parerea mea este sa mergi l un control ginecologic pt k testele de sarcina nu st intotdeauna sigure, am o prietena care a stat asa pana in luna a 5a ca testele ii ieseau negative.nu vreau sa te sperii dar cel mai bn este sa mergi s faci un control.
0
30-07-2010, ora 12:03
pitica1
Nu este medic/terapeut
pitica1
poate sa numi vina si din cauza k eu nu prea mananc nu beau apa.adik nu am o viata prea sanatoasa.
0
30-07-2010, ora 12:05
pitica1
Nu este medic/terapeut
pitica1
si nu cred k sunt insarcinata k nu am simptome si cand am fc dragoste cu iubitu meu nu a ejaculat in mine.ar pt orice eventualitate o sa mai fac un test de sarcina sau merg l doctor
0
30-07-2010, ora 12:53
Diana01
Nu este medic/terapeut
Diana01
daca nu ai simptome e ok..nu are legatura ca nu mananci si bei apa cu asta...nici eu nu prea mananc.sunt zile in care mananc un mar.apa daca beau un pahar pe zi e mult..si e regulat.cel mai bn e s mergi l medic pt k iti da si un tratament pt asa ceva..mie mi s intamplat sa nu'mi vina si am mers l medic si mi'a dat niste pastile duphaston...am luat 5 zile.si mi'a venit. d l pastilele astea.sunt pt asa ceva.numai k mai bn mergi l medic...
0
30-07-2010, ora 12:58
pitica1
Nu este medic/terapeut
pitica1
ms mult pr raspuns...adik chiar vb cu pr meu daca ar fi sa fiu insarcinata ar trb sa am simptome.si eu am inceredere in testul de sarcina kre lam fc.pt k am mai luat unu si a fost bun si mia zis si o prietene de el k si ea a cumparat tot la fel.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  • Scurgere vaginală - ce e normal și ce nu
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •