de ce intarzie ciclul?

10-07-2012
faqq
Nu este medic/terapeut
faqq
Eu si prietena mea am intretinut niste jocuri de a ne simti bine dar fara sa.mi dau drumu pe vaginu ei...amandoi purtam lenjerie. A facut un test de sarcina si a iesit negativ...totusi menstruatia ii intarzie de 5 zile.ce.i drept a fost extrem de stresata in vremea aceasta.ce cauze ar putea cauza intazierea? Exista riscul ca sa nu ii mai vina luna aceasta..pe ea inca o dor putin sanii.ii are putin tari iar uneori o doare burta.tare vreo o ora...nu prea a mancat zilele astea.dati.mi nistr sfaturi...
Imi pare rau ca am mai facut un topic dar e cu diferita legatura..mersi de intelegere..
2 comentarii
0
10-07-2012, ora 12:46
faqq
Nu este medic/terapeut
faqq
Nu poate nimeni sa.mi dea un raspuns? Va rog dati.mi niste sfaturi...au trecut 14 zile de la actul propriu zis si testele au aratat negativ.de ce iintarzie atat ciclul??
0
11-07-2012, ora 10:55
nekunoskuta
Nu este medic/terapeut
nekunoskuta
Sa-i spuna mamei ei ca ii intarzie (nu e nevoie sa mentioneze "jocurile" voastre) si sa mearga la medic. URGENT!!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici