de ce ejaculez prea repede iar penisul nu este dezvoltat?

13-03-2010
marius_10
Nu este medic/terapeut
marius_10
buna ziua! sa trec direct la subiect ! am o partenera de vreo 3 luni ! eu inca nu miam inceput viata sexuala am 18 ani si ejaculez prea repede nici un minut nu dureaza si ejaculez. iar dimensiunie penislui meu sunt cam mici 14 cm si cam 3 cm si cva in diametru ! va rog ajutatima si pe mine ! cu respect marius!
1 comentarii
0
18-04-2010, ora 01:29
Issa23
Nu este medic/terapeut
Issa23
Pai de ce crezi tu ca este o problema asta ? 18 ani si esti virgin, e NORMAL sa ejaculezi FOARTE repede, este o "chestie" foarte des intalnita in randul barbatilor, si virgini si nu.. adica cei cu mai putina experienta.. ca sa ejaculezi mai greu..sau sa te tina mai mult, nu prea se poate din prima ca esti excitat, esti dornic, etc, dar la a2a treaba, a 3a, ai sa vezi ca iti dai drumu mai greuts, iti trebuie ceva antrenament, trebuie timp si rabdare si... de preferat sa faci cu partenera, daca este dispusa sa aiba rabdare si intelege ! ca nu se poate chiar numai prin. masturbare. iar de dimensiuni nu stiu ce sa zic, doar ca "dimensiunea nu conteaza, ci tre doar sa sti ce faci cu ea" nu esti singurul cu asta..si cum spuneam, dimensiunea, nu conteaza, ci tre doar sa sti ce sa faci, darrrrrrr pana atunci iti va trebui mult antrenament.. mult. Sa auzim de bine.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.