de cate ori e normal sa faci sex pe saptamana?

571 comentarii 1 2 ..... 121314 ..... 19 20 Înainte ›
0
22-04-2012, ora 17:38
stelyy
Nu este medic/terapeut
stelyy
Eu nu judec pe nimeni, fiecare isi rezolva problemele cum stie mai bine. Imi Sustin parerea ca inselatul este o tradare. Oricare ar fi problema, totul se rezolva comunicand! Daca, dupa 20 ani de casatorie, sotul meu ar avea probleme sexuale, eu una as discuta mai mult cu el, si l-as ruga sa mearga la un doctor.Poate si el vrea mai mult dar nu mai poate. Si daca tot nu s-ar rezolva nimic, i-as spune cu durere in inima ca imi doresc mai mult si imi trebuie mai mult. Ei bine si atunci inselatul nu ar mai fi ca o tradare.
0
22-04-2012, ora 17:42
sensi
Nu este medic/terapeut
sensi
Dar daca sotul tau ar avea o problema medicala care nu se mai poate rezolva ca sa aveti o viata sexuala normala atunci ce ai face? Oricat ai comunica nu se va rezolva. Da sunt de acord ca intr-o casnicie lucrul cel mai important e comunicarea dar se mai ajunge sa inseli chiar si comunicand f mult. Exista casnicii in care se comunica mult dar se vorbeste f putin.
0
22-04-2012, ora 19:48
stelyy
Nu este medic/terapeut
stelyy
Cunosc un cuplu unde sotul este navigator, cand a trebuit el sa plece sotia i-a spus ca nu poate sa stea atata timp fara sa faca sex. El a fost de acord! Deci aici inselatul nu ar mai fi inselat(tradare).Nu i-a pus 'coarne'. A fost intelegerea lor asta. Ma rog, cand el a avenit din voiaj, iubitul meu a fost la ei si mi-a spus ca relatia dintre cei doi s-a racit mult.Acum poate si zicala 'ochii care nu se vad, se uita' are vreo legatura cu cazul lor, au stat cam 5 luni departe unul de altul dar nu as crede ca asta ar fi motivul.Sunt oameni in puterea cuvantului, au 30-35 de ani. Nu as vrea sa trec prin nicio situatie de genul acesta.
0
22-04-2012, ora 20:09
sensi
Nu este medic/terapeut
sensi
isabella
sunt multe situatii prin care nu vrem sa trecem dar viata uneori ne impune. Din afara e f usor sa vorbim despre un caz sau altul dar pana nu vom fi in locul celui(celei) care traieste acea situatie nu vom sti ce simte. Candva mai in tinerete si eu criticam anumite lucruri, dar viata mai tarziu m-a pus in fata lor. Si stii cum am reactionat? La fel ca acele persoane pe care eu le judecam. Normal ca atunci cand intram intr-o casnicie o facem pt totdeauna si din iubire dar pe parcurs ea poate avea multe urcusuri si coborasuri. Cand urci e f bine dar cand cobori e groaznic, si daca singura alternativa e sa iti gasesti pinistea sufleteasca in alt loc eu, una nu condamn. Uneori e bine sa traiesti clipa pt ca altfel s-ar putea sa regreti toata viata.
0
23-04-2012, ora 00:52
stelyy
Nu este medic/terapeut
stelyy
Sensi, iti dau dreptate in ceea ce spui,.imi place cum vorbesti si imi plac explicatiile tale.Esti o persoana linistita si echilibrata, nu stiu cati ani dar se vede ca, cu timpul, din greselile si din experienta invatam multe.:)
0
23-04-2012, ora 09:26
sensi
Nu este medic/terapeut
sensi
Iti multumesc pentru aprecieri, nici tu nu esti mai prejos. Cati ani crezi ca as putea avea?
Da, facem uneori multe greseli in viata, dar important e ca sa invatam din ele si sa nu le mai repetam, desi uneori viata te mai impinge si a doua oara la aceeasi greseala, poate ca o incercare a vietii sa vezi daca ai invatat ceva.Si de foarte multe ori repetam sau nu.
0
23-04-2012, ora 16:20
ely26.
Nu este medic/terapeut
ely26.
Da, asa e viata ne poarta pe nenumarate carari, iar viata de familie este presarata cu urcusuri si coborasuri.Cel mai important lucru in familie esta comunicarea, cu calm si fara nervi pentru a putea intelege dorintele si nevoile celuilalt.Eu am inteles ca peristenta nu intotdeauna duce la rezolvarea problemei, uneori devine sacaitor sa spui mereu aceleasi lucruri.Atunci cand decizi sa te casatoresti o faci pentru toata viata, la bine si la greu, deci eu am inteles ca trebuie sa respect ritmul sotului meu de a face dragoste, pentru ca ceva fizic sau psihic il impiedica sa aibe libidoul marit.Este totusi sotul meu si a cauta sexul in alta parte ar insemna sa-mi bat joc de corpul meu, iar constiinta nu m-ar lasa sa traiesc impacata alaturi de familia mea.Dar o sa intrebati poate cum ramane cu nevoile noastre?Ei bine, cred ca si asta depinde de mintea noastra.Daca ne gandim numai la a face sex, normal ca asta isi si doresti, dar daca dragostea iti este aratata in alt mod, in afara de a a avea contact sexual atunci cred ca se poate rezista.
0
23-04-2012, ora 18:05
stelyy
Nu este medic/terapeut
stelyy
sensi, cred ca 30-35ani

ely26, si eu la fel gandesc, dar vezi nu toate lumea gandeste ca tine sau ca mine, si cel mai bine e ca fiecare sa-si rezolve problemele in felul lui, dupa sentimente, principii...Dupa cum ai spus, tu singura ti ai rezolvat problema, si ai facut-o in modul cel mai corect si frumos!!
0
23-04-2012, ora 18:08
sensi
Nu este medic/terapeut
sensi
isabella
multumesc pt apreciere dar am mai mult, mai am un pic si implinesc 43. Sanatate iti doresc
0
04-05-2012, ora 15:37
Guess.Who
Nu este medic/terapeut
Guess.Who
Am 29 de ani, sunt casatorit de 2 ani, si vreau sa spun ca am parte de cat sex doresc (de cele mai multe ori zilnic). Chiar daca sotia este obosita si nu vrea, intotdeauna (aproape intotdeauna) se pot gasi metode de a o seduce si de a o face sa vrea. Trebuie doar sa cunoasteti slabiciunile partenerului, si sa-l puneti intr-o buna dispozitie. Bafta
0
04-05-2012, ora 17:01
sensi
Nu este medic/terapeut
sensi
dar stii ce simte ea cand nu vrea? sti cum e sa faci sex cand nu vrei? nu cred ca stii. Faci diferenta intre a face dragoste si a face sex?
0
04-05-2012, ora 17:15
Guess.Who
Nu este medic/terapeut
Guess.Who
Dupa parerea mea, si nu numai a mea, dragoste faci la inceput, in primii 2-3 ani sa zicem. Nu e vorba de a face sex cand nu vrei.
Luam un scenariu: el vrea, ea nu vrea. Daca o faci sa te doreasca, si sa sara pe tine? Asta mai inseamna ca nu vrea?
0
06-05-2012, ora 23:49
adymary
Nu este medic/terapeut
adymary
Am 29 de ani si sunt casatorita de 6 ani, facem dragoste la fel ca la inceput, adica foarte des..avem zile cand facem de 4 ori!!!el este innebunit dupa mine, este mereu activ, niciodata nu spune ca e obosit, nu cauta scuze pt a nu o face, din contra sunt trezita si noaptea uneori...ba chiar si dimineata!!!este suficient sa fiu imbracata putin mai ochios si scanteia se aprinde;precizez ca avem si o fetita de 5 ani dar nu ne-a schimbat viata sexula cu nimic;intrebarea mea este daca e normal sa o facem atat de des pt ca prietenii spun ca nu este adevarat ca dupa atatia ani de casatorie sa fie totul ca la inceput!! nu ca nu mi-ar place tot ce mi se face si mi se intampla dar curiozitatea mea era daca mai sunt cupluri in aceeasi situatie?
0
07-05-2012, ora 13:54
Guess.Who
Nu este medic/terapeut
Guess.Who
Eu cred ca sunt :) si e normal.
0
07-05-2012, ora 13:55
Guess.Who
Nu este medic/terapeut
Guess.Who
Eu cred ca sunt :) si e normal.
0
23-05-2012, ora 15:12
lenica
Nu este medic/terapeut
lenica
Buna! Am 42 deani, sunt casatorita de 20 de ani. Am avut o relatie foarte frumoasa pana acum 2 ani, cand sotul meu s-a indragostit de alta. L-a iceput nu i-am zis nimic ma comportam normal ca si cum nu s-a intamplat nimic, asteptam sa-i treaca. Am avut multa rabdare.Am discutat cu el abia dupa 8 luni. si-a cerut iertare, mi-a spus ca a gresit asa cum o fac multi barbati, l-am crezut am mers mai departe.Am crezut ca e o ratacire din cauza varstei, el fiind mai mare cu 1 an.Dupa cateva luni si-a reluat relatia. Am inceput sa discutam civilizat despre ce se intampla? Am dus multe negocieri.Mi-a spus ca nu a putut sa o uite pe femeia aia.I-am propus divortul!I-am sugerat sa isi refaca viitorul cu acea persoana si sa ma lase sa-mi vad de viata.I-am multumit pentru cei 18 ani in care am fost fericita si am avut liniste sufletesca! Avem o situatie materiala destul de buna sa putem merge mai departe separat. Avem o fate de 17 ai si este si ea de acord cu divortul, ne iubeste foarte mult si isi doreste sa ne vada fericiti pe amandoi. A venit ziua cand am iaintat actele de divort la notar. A ramas si notarul uimit cat de frumos decurgeau discutiile intr noi. Ne-a intrebat la un moment dat daca nu cumva este un aranjament? Il iubesc foarte mult nu imi doresc sa-l vad suferind desi sufar si eu la fel de mult. Dupa ce am plecat acasa l-am vazut foarte ravasit nu isi gasea linistea. Mi-a spus ca nu o sa-i fie bine este convins de asta pentru ca in ultimile luni a fost foarte confuz si nu stie ce vrea de la viata.Imi spune destul de des ca o femeie mai buna ca mine nu o sa gaseasca in viata lui. Ma intreb de ce mergea si la cealalta? Sexul? Nu stiu ce sa cred am mers pana acolo unde si-a dorit si el. Am hotarat sa stopam actiunea de divort sa ne mai dam o sansa. De doua saptamani simt ca nu mai merge la cealalta. Dar nustiu ce sa fac intre noi exista o raceala pe care nu o putem depasi.Pur si simplu amandoi suntem vinovati. Ne depaseste situatia, mai ales ca nu am discutat cu nimeni aceasta problema in ideea de a nu ne lasa influientati. Am suferit in tacere enorm de mult in ultimii doi ani singura care a fost alaturi de mine a fost fetita care m-a incurajat dar in acelasi timp isi respecta si tatal. Nu vreau sa il pierd pentru mine este si va ramane un om minunat am facut multe lucruri impreuna, am depasit multe obstacole in viata si vreu sa triumfam si de data dar conteaza foarte mult sa fie si el fericit. Vreau sfaturi mai ales de la barbati, ce ar trebui sa fac sa fie bine pentru amandoi?
0
25-05-2012, ora 16:49
gbbbbbyyyyy
Nu este medic/terapeut
gbbbbbyyyyy
eu sunt casatorita de 7 ani si sotul meu vrea sex zilnic daca nu chiar de 2 ori pe zi dar iti dau un sfat incearca sa l atragi cu ceva gen occident scuzama daca iti raspund asa dar merita incercat ca doar sunteti tineri si nu este nimik anormal intre sexul gen 69
0
29-05-2012, ora 07:27
Orhideya
Nu este medic/terapeut
Orhideya
Buna ziua! Am si eu o problema. Am 20 ani, prietenul meu 27. Avem o relatie de 3 luni si de o luna locuim impreuna. La inceput, o faceam de cel putin 2 ori pe zi... Apoi am trecut la o data... Acum insa, o facem mai rar, de vreo 3 ori pe saptamina... Lucru acesta ne ingrijoreaza pe amindoi... Nu stiu de ce, dar a disparut focul acela care era inainte, acum parca e rutina... si nici de sex nu mai avem chef.Cind Eu vreau, el nu prea vrea si inver, cind el ma vrea, eu nu-l vreau... Si citeodata, cind incepem actul sexual la inceput apar niste placeri, dar dupa vreo 3 min ne cam pierdem cheful amindoi...

Cum sa facem sa fie asa ca ;a inceput? E normal ca intr-o "casnicie" sa existe sex mai rar? Multumesc.
0
29-05-2012, ora 08:49
ely26.
Nu este medic/terapeut
ely26.
Buna Orhideya!Da e normal sa existe sex mai rar intr-o casnicie, dar nu dupa o luna de convietuire, ci dupa multi ani.Pai daca voi dupa o luna simtiti ca totul e rutina si nu aveti vreo problema medicala e clar ca nu sunteti compatibiliCum sa va dispara cheful dupa 3 minute ?Pai fata mea, asa cum foamea vine mancand si cheful de sex vine facand.Daca va iubiti si vreti sa fiti impreuna cel mai bine ar fi sa mergeti amandoi la un psiholog de specialitate!
0
31-05-2012, ora 00:59
skepsys82
Nu este medic/terapeut
skepsys82
catre ayane, viorica21 si cat_woman:

am incetat sa mai citesc postul dupa ce v-am citit ineptiile.
nu stiu ce barbati aveti, dar daca eu m-as insura cu una ca voi tzoapelor, si mi-ar face asa ceva, si ar recunoaste cu atata usurinta si frivolitate pe un forum ca isi inseala barbatul, in fata unor useri necunoscuti si complet straini...damn.daca oricare din voi ar fi fost nevasta mea, ar intra in coma grava cativa ani la spital din ziua urmatoare.
sa o f*ta medicii pe acolo daca mai au ce sa f*ta la cum o sa arate.

hey, doar parerea unui trecator ;)

p.s.: as fi foarte curios daca adminul imi va sterge mesajul. nu de alta, dar prin 'sfaturile' de bine ale uno cucoane tzoape se incurajeaza adulterul cu mult prea multa usurinta pe situl acesta.
as fi chiar curios daca mie mi se va sterge mesajul, iar tzoapelor care indeamna nevestele sa isi insele barbatii li se vor pastra ineptiile ordinare postate.
0
31-05-2012, ora 06:08
Orhideya
Nu este medic/terapeut
Orhideya
Ely26, la inceput, cind nu locuiam impreuna, aveam sex in fiecare zi si era totul parca foarte bine... De cind ne-am mutat impreuna, timp de vre-o 3 sapt ne certam in fiecare zi foarte tare... Acum parca ne-am mai domolit... Ma gindesc ca asta a influientat foarte urit asupra relatiei noastre. Dar vreau sa mentionez inca ceva. El a mai avut o relatie inainte, ce a durat cca 3 ani... Cu fosta lui o facea in fiecare zi desi mi-a spus ca se certau si ei tot des. Mi-a spus ca-i place sa fie cu mine in pat, si ma gindesc ca nu-i vina mea... Dar nu inteleg de ce se comporta asa... De ce inainte a putut s-o vrea pe aia, iar acum spune ca, cu mine ae simte linistit si impacat sufleteste, iar la sex nici nu-i este gindul... Ma intre, care-i atitudinea corecta, cea de acum, sau cea dinainte...???
0
05-06-2012, ora 13:43
Guess.Who
Nu este medic/terapeut
Guess.Who
skepsys82 - tu crezi ca rezolvi ceva prin bataie? Trebuie sa stii ca te porti cu o femeie, ca sa iti manance din palma. Daca nu ii faci pe plac, si ea nu e impacata, odata si odata va insela. Si de multe ori, femeile inseala tot din cauza noastra, a sotilor lor. Asa ca inainte de bataie, ar trebui puse niste semne de intrebare.
Doar un prost si-ar mutila nevasta daca l-ar insela.
0
05-06-2012, ora 14:21
Baiatu_87
Nu este medic/terapeut
Baiatu_87
Orhideya, eu zic ca relatia voastra a evoluat prea repede, probabil la inceput v-a placut ca a fost dorinta aia de a face sex, iar daca v-ati mutat de o luna impreuna si de 3 sapt va certati.nu cred ca sunteti compatibili.
Sa nu mai zic, cum sa dispara din pofta dupa numai 3 luni de relatie! Cum o sa fie peste 2 ani?apai dupa 20?Nici nu vreau sa ma gandesc!
0
17-06-2012, ora 18:03
alecsxxandru
Nu este medic/terapeut
alecsxxandru
.ei bine sa stiti ca chear nu e bine sa judecati pe nimeni pana nu va aflati in pielea lui...as vrea sa va spun pov mea.sunt un baiat de 30 ani casatorit de 2 ani dar cu scumpa mea sotie traiesc impreuna de 10 ani am facut orce ne statea in putere ca sa fim fericiti din toate punctele de vedere pentru ca ne iubin din pacate sexul a fost si este o problema din prima clipa...eu as faceo si de 10 ori pe zi dar ea nimic imi raspunde tot timpul ca nu simte nimic.m-am intrebat sunt eu problema ?.asa am inceput sa ma documentez si sa invat aceasta arta am incercat prin doctori orce am facut in zadar.m-am decis sa incerc cu alcineva desi va spun cu mana pe inima imi pare rau dar eu simt tot timpul nevoia sa o fac de cate ori vad o bucata buna bummmmmmmmm...cu cine am incercat nu numai ca mi-a apreciat indemanarea dar a mai si vrut sa ma intorc...eu ma simt foarte prost fata de ea dar m-am saturat de acel raspuns. ce faceam munceam din greu pt rezultate ea statea nemiscata poi raspundea nu simt nimic nu-mi place nu mai vreau sa fac..m-am saturat si m-am decis o iubesc dar imi caut o amanta nu pot rezista sunt tot timpul nervos si stresat vreau si eu un moment de placere il merit de ce sa stau toata viata asa e greu va spun sa ai tot ce-ti doresti si sa faci dragoste de unul singur...o inteleg desi si ea ma intelegi uneori o face doar sa-mi faca pe plac eu tot rau raman am senzatia ca sunt la viol uitandu-ma la ea si ea nimic se uita la tv in continuare iar eu...poi de cate ori deschid discursul pt ca sune ca ia ajuns la gat ma acuza ca as fi un maniac si ma gandesc numai la asta dar jur am facut orce am stat si cate o luna fara sa ma gandesc la asta dar ajung la un punct cand o iau razna simt nevoia sa o fac..din pacate nu am cu cine poi imi e frica sa merg la strada sau altele nici nu sti cu cine sa te bagi in seama sa te inteleaga ca de fapt tu ai o problema si iti doresti doar sa faci dragoste adevarat...mi-as dori sa am o nevasta normala..ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
0
19-06-2012, ora 16:18
marinelutza
Nu este medic/terapeut
marinelutza
alecsxxandru
Crezi ca inselatul e o solutie? Nu faci decat sa te amagesti sau sa inrautatesti situatia. Exista psihologi care va pot ajuta pe amandoi pentru ca si tu ai o problema pe care se pare ca nu o recunosti. In primul rand comunicarea e foarte importanta intr-o casnicie, iar cand ea lipseste atunci lipseste totul. Ceri ajutor, dar noi cei de aici nu te putem ajuta decat cu u sfat - nu mai insela si mergeti la psiholog. sunt sigura ca amandoi aveti calitati bune, doar ca inca nu v-ati descoperit unul pe celalalt. eu am trait experienta voastra si psihologul mi-a salvat casnicia, dar am facut-o aproape cand era sa pierd totul asa ca te sfatuiesc sa nu astepti pana vi s-a naruit tot. Va doresc succes in casnicie si multa, multa rabdare, mai ales din partea ta.
0
19-06-2012, ora 21:20
alecsxxandru
Nu este medic/terapeut
alecsxxandru
*marinelutza* iti multumesc din suflet pentru sfatul tau dar din pacate fara folos ai incredere am fost si pe acolo altfel nu ma apucam sa scriu pe forum ma astept la un ceva care sa ne ajute intr/un fel poate cineva din experienta lui poate sa ne ajute.credema comunicam si chear am incercat sa facem fiecare ceea ce nu am facut eu sa ma abtin si sa incerc sa uit aceasta problema dar nu stiu ce problema as avea eu pt ca psiholoaga noastra spune ca sanatosi suntem amandoi eu chear nu am cerut imposibilul sti am zis ca macar ca o familie normala o data pe saptamana o data la doua saptamani dar imposibil..voi ati putea sa stati doua saptamani sau o luna si cand te astepti sa se vada o schimbare partenerul sa se uite la film si sa va raspunda cand termini...m.am plictisit...nu pot spune o perioada si ea aincercat si sa schimbat intrun fel a inceput sa o faca si la doua saptamani dar simteam sau mai bine spus sa prefacut cat a putut ca dupa o luna facado deja de doua ori si eu am inceput sa cred ca e o amiliorare sami spuna alex eu nu pot sa ma mai prefac dar eu chear nu simt nimic si nu pot sa mai continui asa...poi am vazut o emisiune la tv cu o domnisoara care avea cam aceleasi probleme asta undeva in america si doctorii i/au descoperit o crescatura undeva in interior care nu numai ca nu/i placea ba chear o durea si ura sa o mai faca ceea ce simte si sotia mea.mi/am zis asta e ne/am dus la controale si analize dar se vede ca ori astia nu sunt in stare sa descopere ori chear nu e asta poi sunt eu bolnav poate nu zic nu desi ma simt foarte bine si mi se pare normal sa am contact cu sotia mea din moment ce o plac si o iubesc dar femeie sa urasca momentul de acopiament nu am mai intalnit numai la tv asta fiind raritati poi daca e asa am sa incerc sa fac dragoste o data pe an sa vad daca rezist poate ma insanatosesc si am sa rezolv si mica problema care ma depaseste uneori.voi ce spuneti????????????
0
20-06-2012, ora 09:15
alinuta30
Nu este medic/terapeut
alinuta30
Neata, Alex te inteleg perfect(sunt mai demult pe acest forum) situatia mea nu s a schimbat, dupa lungi discutii si certuri...doar ca imagineaza ti un barbat facand sex odata la 2 sapt sau la o luna..mai nou mi a zis ca el nu are nici o problema si in viata nu sexul e totul..fratilor am un barbat langa mine care e nebun? pe invers? ori nu vrea cu mine? sta pe net cred ca e dependent de "mana" si totusi nu recunoaste, se uita dupa femeii, il vad ca si doreste dar acasa nu vrea..:)) amantul e scaparea mea =))asa ca fratilor nu i pacat de tineretile mele??????
0
20-06-2012, ora 09:19
DC34
Nu este medic/terapeut
DC34
Alex, nu sunt raritati. Si sotia mea este relativ la fel, deci poti sta "linistit" din punctul asta de vedere.
Sotia ta cati ani are? Asa cum vad eu situatia ar fi:
- are sau a avut pe altcineva
- are o problema medicala (nu neaparat de ordin psihologic)... o dereglare hormonala mai degraba
- nu te simte si/sau nu esti asa cum se asteapta ea (ai spus ca esti un "baiat de 30 de ani")... barbat sau baiat?... o sa zici ca nu conteaza dar este o problema de atitudine, ii induci o stare de nesiguranta.

Eu cred ca mai grav este ca nu simte nimic nu ca o faceti foarte rar. La acest lucru ar trebui sa te gandesti, de ce oare. Nu am putut sa nu observ amanuntul cu "baiatul" si in plus avatarul tau.
0
20-06-2012, ora 09:45
elena1983
Nu este medic/terapeut
elena1983
Oamenii nu se schimba...daca nu e o problema medicala partenerii vostri raman la fel...poate o sa incerce sa para altfel o perioada dar in majoritatea cazurilor revin la vechile obiceiuri. Sunt si cazuri fericite dar in general sunt exceptia de la regula...eu m-am saturat sa tot incerc sa discut, sa ma cert si sa spun ca nu e normal. Acum nu ma mai gandesc la asta imi traiec viata cat de frumos pot deoarece o singura viata am si nu am de gand sa mi-o irosesc punandu-mi tot felul de intrebari la care nu gaseam niciodata raspunsul.Am incredere in Dumnezeu ca o sa aibe grija sa fiu fericita. Nu sunt delasatoare dar pur si simplu m-am plictisit de aceleasi discutii purtate ani intregi. E alegerea fiecaruia. In viata ai multe incercari peste care trebuie sa treci...uneori pur si simplu oamenii nu sunt compatibili in pat. Atunci cand iubesti esti fericit., iubirea nu e un chin...e cel mai frumos sentiment care exista.
0
20-06-2012, ora 09:52
ely26.
Nu este medic/terapeut
ely26.
Elena 1983 sunt perfect de acord cu tine!Nici eu nu mai insist, il las pe el sa hotarasca cand e momentul, nu vreau sa-l oblig s ama iubesca, intre timp am devenit mai indiferenta, incerc sa-mi traiesc viata si sa stii ca functioneaza.Oricum nu avem problemele celor mai de sus si la noi cel putin de 2 ori pe saptamana se intampla sa avem contact.
Adaugă un comentariu / răspuns
571 comentarii 1 2 ..... 121314 ..... 19 20 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici