daca ii fac sex oral...

24-10-2010
ajfgk
Nu este medic/terapeut
ajfgk
daca ii fac sex oral si il las sa se termine la mine in gura si inghit tot lichidul are ceva?
6 comentarii
0
25-10-2010, ora 12:14
ady87a
Nu este medic/terapeut
ady87a
sa speram ca nu e bolnav :) eu am auzit ca sperma face bine la femei le mentine pielea tanara
0
25-11-2010, ora 02:28
Sandel Sauleanu
Nu este medic/terapeut
Sandel Sauleanu
Lichidul seminal contine o sumedenie de substante nutritive, minerale si aminoacizi dar pana acum nu am auzit nici un medic sa recomande "oficial" asa ceva.
Daca o faci sa ne spui si noua daca ai patit ceva ;)
2
25-11-2010, ora 18:42
ajfgk
Nu este medic/terapeut
ajfgk
mda am facut-o deja de mai multe ori si ink nam patit nimik :P e un pic cam sarata, dar e ok :D
1
25-11-2010, ora 19:51
Ionyssa
Nu este medic/terapeut
Ionyssa
:))))) Daca ai facut-o de multe ori si n-ai patit nimic de ce mai ceri sfaturi? :))) Sau doar te lauzi? :) Sperma e benefica pentru ten, dar nu administrata pe cale orala :) Foloseste-o cu incredere ca unguent :) Daca preferi s-o inghiti pe sistemul "nimic nu se arunca, totul se recicleaza" :), ca tot e in trend moda asta ECO, ai grija ca s-ar putea sa te ingrasi daca faci excese:) Dupa cum spune domnul Sadlysoul, in lichidul seminal se afla o adevarata explozie de minerale si microelemente, cum ar fi zincul, care se gaseste intr-o cantitate destul de mica in natura. Tu o sa pleznesti de sanatate si bietul nefericit care te alimenteaza o sa ajunga anemic :) Daca ai ghinionul sa aiba vreun stafilococ auriu prin "lichidul fertilitatii", nu prea e de bine. Daca va place practica asta atat e mult, respectati cat de cat niste reguli de igiena minime (dus inainte de..., tu sa te speli pe dinti inainte de...etc). Daca apare vreo modificare a secretiei uretrale sau daca sperma are aspect anormal (culoare, miros), abtineti-va de la prostioare si mergeti la medic. Deasemenea, daca tu ai ceva probleme la nivelul cavitatii bucale (abcese, herpes, candidoza), luati o pauza pana se rezolva problemele. In rest, s-aveti pofta :)
0
17-01-2011, ora 13:52
l@vinia
Nu este medic/terapeut
l@vinia
ionyssa esti de belea am ras incontinuu knd ti-am citit comm.ul dar pana la urma ai dreptate.bv!!ma abtin sa comentez la subiectul asta deoarece n-am experimentat si n-am cum sa dau sfaturi!
0
15-06-2022, ora 19:44
driver60
Nu este medic/terapeut
driver60
Posibil să aibă ceva.
Se va învăța, și o să vrea mereu așa..
Puține recunosc asta..
Cum se zice : bon appetit..
:-)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Factori ce pot influența calitatea spermei
  • Dieta poate afecta calitatea spermei
  • Legătura dintre utilizarea telefonului mobil și calitatea spermei la bărbații tineri
  •