cum sa procedez?

15-03-2009
fecioryka
Nu este medic/terapeut
fecioryka
am35ani, la22 ani am nascut un baetel sanatos si fara complicatii, dupa nastere mi sa facut rau si in urma analizelor mi sa depistat o gusa multinodulara la care am fost operata, peste4ani iarasiam fost operata caci era vorba de un cancer tiroidian.acuma la dz.hipotiroedie forma grava si hipoparatiroedie forma grava am mai adaugat si o disfunctie neurovegetativa, la care am primit tratament si starea sa mai ameliorat, in prezent primesc zilnic eutirox 100, periodic ca d3. va rog sami raspundeti pot sa incerc sa mai nasc un copil ginicologic fiind sanatoasa si hormonii compensati?
1 comentarii
0
29-03-2009, ora 22:50
fecioryka
Nu este medic/terapeut
fecioryka
imi doream foarte mult inca un copil, dar cred ca nu se mai poate face ceva, sunt disperatala maxim.starea mea sa inrautatit din nou adaugind la (buchetul ) care il am si o depresie cu crize de anxietate, adica dispozitie proasta si senzatie de nod in git, un fel de tremurici intern, cu dureri musculare, puls 80_90 si extrasistole periodice, la care medic sa ma adresez, endocrinolog sau neurolog? tsh este 6 norma fiind 0, 17_4, 05 ajutor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.