cui sa ma adresez?

02-06-2008
ionescu_georgiana
Nu este medic/terapeut
ionescu_georgiana
Buna seara! Am 28 de ani si am observat ca in perioada menstruatiei mi-a aparut ceva ce seamana cu un cos - este mic si rosu si pare sa aiba si un mot alb - pe sanul stang, in zona mamelonului. Problema este ca as vrea sa merg la medic, insa nu stiu la ce fel de medic; ginecolog? dermatolog? Sper sa ma lamuriti cat mai curand pentru ca imi este tare teama. Va multumesc.
3 comentarii
0
03-06-2008, ora 00:00
al_dumitru
Identitate neconfirmată
al_dumitru
mergi la ginecolog, vezi, poate iti recomanda o mamografie, daca e altceva decat un simplu cos. Si nu te speria, ca multe boli luate din pripa sunt tratabile. Mai mult, poate fi chiar un simplu cos...
0
03-06-2008, ora 00:00
ionescu_georgiana
Nu este medic/terapeut
ionescu_georgiana
Va multumesc pentru promptitudine. Toate cele bune!
0
19-05-2015, ora 13:31
andreea45
Nu este medic/terapeut
andreea45
Am avut niste dureri la sanul drept sub forma de intepaturi si arsuri care mergeau in mana drepta si la subratul drept care s-au atenuat acuma simtind putine intepaturi in san care merg in omoplatul drept, iar pe sfarcul drept am o pata galbena...atunci cand se intareste sfarcul se face alba..pe tot sfarcul...am facut ecografie mamara si nu a iesit nimic suspect...iar doctorul mi a dat triderm spunand ca e o iritatie...Acum nu stiu ce sa mai fac..e normal? Va rog sa imi raspundeti
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.