cu ce sa tratez negii fetitei?

18-09-2008
bob mirela
Nu este medic/terapeut
bob mirela
la ambele maini pe degetul mare si aratator fetitei mele i-au aparut multi negi medii unul langa altul acum o si dor o deranjeaza la scris ce asi putea face fara interventii chrurgicale?
3 comentarii
0
19-09-2008, ora 00:00
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
va recomand gelul pt negi verruca removal gel, este foarte eficient!!eu l-am folosit tot pt fetita mea care avea unul mic la degetul de la picior si urma extirparii la dermatolog nu a avut nici un rezultat pt ca radacina ramasese si am apelat la acest gel, care l-am aplicat direct pe neg.trebuie sa aplicati mai multe zile la rand, gelul sapa de jur imprejurul negului si il soate mai in afara iar la un moment dat va trebui sa il trageti din radacina pt ca altfel ei vor continua sa apara!!curatati locurile in fiecare zi!!cand aplicati gelul o sa vedeti a doua zi ca se face un fel de cojita..scoateti cojita si apoi aplicati gelul.eu il aplicam seara de obicei!!multa sanatate
0
20-09-2008, ora 00:00
bob mirela
Nu este medic/terapeut
bob mirela
multumesc mult de tot daca vreti putem face schimb de informatii in privinta copiilor
0
21-09-2008, ora 00:00
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
sigur ca da!!orice sfat e bine venit, ca numai asa putem invata mai multe!!tinem legatura!numai bine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Papiloamele sau negii trebuie extirpaţi? - atitudinea corectă
  • Tratamentul corect al negilor și papiloamelor
  •