crize respiratorii

13-08-2010
gyorgyo
Nu este medic/terapeut
gyorgyo
stimata doamna doctor sau cei ce ma pot ajuta va rog sa imi spuneti ce credeti in legatura cu problema care o am;cand ies in caldura si merg mi se face rau incep si respir greu imi tremura tot corpul si ma i-au slabiciuni imi vine sa cad din piceoare parca as simti ca mi se incoarda ceva in piept si nu pot respira, parca nu mai suporta corpul caldura am facut analize la plamani si inima la sange la cap la abdomen si totul e bine dar problema persista de 3 luni.nu reusesc sa imi mai gasesc puterile, ma gandeam poate sa am astm imi puteti spune daca astmul se vede la radiografia pulmonara? am si o mica durere cateodata in piept in dreapata sternului care radiaza sub brat cateodata ma doare si in spate, nu stiu sant destul de derutat ca la analize nu mi-a iesit nimic iar starea mea este tot asa mi-e teama sa nu imi pierd serviciul.va multumesc mult!
1 comentarii
0
16-04-2011, ora 10:12
lipovinciuc
Nu este medic/terapeut
lipovinciuc
ti-ai facut analizele de tiroida?poate fi de la tiroidamie la fel mi se intimpla nu ai slabit ?sau ceva schimbari
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce sunt infecțiile respiratorii mai frecvente iarna
  • Infecțiile respiratorii înainte de vârsta de doi ani pot crește riscul de deces din cauza unei boli respiratorii la vârsta adultă
  • Rolul vitaminei D în infecțiile acute ale tractului respirator la copii
  •