crize de durere de cap

13-09-2009
zevaz_zevaz
Nu este medic/terapeut
zevaz_zevaz
am 69 de ani, si de la inceputul anului mai tot timpul sunt internata la spital dar medicii nu-mi gasesc nici un raspuns concret la simptomele care le am. ma apuca un fel de criza, o caldura mare care urca pe sira spinarii, un zgomot puternic in cap, niste intepaturi puternice in cap, si ceva care ma stange puternic ca un carcel, vad in ceata si am niste halucinatii(vad multe goange mari in fata mea care vin spre mine). dupa aceasta criza groaznica nu mai am nicio putere sunt foarte slabita.Mi-au facut tot felul de analize, si tomograf, si ORL si totul a iesit bine, dar crizele tot vin mai ales noaptea.mi-au dat sanax, diazepam si algocalmin. nu stiu ce sa mai fac, e groaznic.
1 comentarii
0
14-09-2009, ora 10:55
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Mergeti la un medic homeopat cu experienta care face homeopatia clasica si care va poate ajuta in caz ca au alte cauze decat ura. Analizele medicale nu o sa duca la nimic in astfel de cazuri caci cauza este nu se poate masura.

Ati blestemat sau purtat ganduri de ura cumva la cineva inainte de aparitia simptomelor ? Exista persoane carora le-ati facut rau si care v-au urat puternic inainte de a deceda ?

Astfel de simptome sunt des urmarea directa a blestemelor sau uriii emanate si care se intorc totdeauana mai devreme sau mai tarziu la persoana care le-a lansat sau urmarea urii altora, fie si decedati.

Daca este cazul atunci nu puteti vindeca boala pe care v-ati facut-o singura nici la homeopat ci numai prin iertarea deplina a persoanelor carora le-ati purtat ganduri rele, rugaciune din inima (si nu din carti sau de la preoti) pt ei si acest lucru merge numai cu ajutorul lui Dumnezeu.
Homeopatia insa va poate ajuta in acest caz cel putin sa va schimbati atitudinea fata de probleme.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.