crestere in inaltime

16-08-2009
crisss21
Nu este medic/terapeut
crisss21
buna..as dori si eu sa stiu daca exista pastile care sa ajute la cresterea in inaltime?.as dori sa aflu cat mai multe informatii despre acest subiect...am un prieten un varsta tot de 17 ani la fel ca mn si ar dori sa mai cresca macar vreo 4-5 cm.va rog sa ma informati cat mai curand..va multumesc!
2 comentarii
0
17-08-2009, ora 01:10
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Stimata domnisoara,

exista la magazine de specialitate niste pastile care se chiama " baschet", "pantofi cu toc" si "mersul pe varfuri". Cateodata ajuta si "atarnatul indelungat la bari".
Aceste pastile nu au din fericire efecte adverse si se pot folosi cu siguranta la obtinerea rezultatelor dorite de dumneavoastra. Deseori ajuta si pastila numita "timpul", mai ales la baieti, caci acestia cresc un pic mai tarziu decate fetele. Cresterea tardiva se petrece insa numai cu o singura conditie: atunci cand sunt evitate excese sexuale.
Sper ca informatia a venit la timp pt. dumneavoastra.

Scarface
0
17-08-2009, ora 12:48
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Fa-ti un examen medical sa vezi daca nu ai vreo problema metabolica, si fa mult sport; alimenteaza-te cat poti de echilibrat si gandeste pozitiv!

P.S. Sa NU te gandesti sa iei tu sau prietenul tau hormoni de crestere pt ca veti regreta toata viata!


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
N I C K;)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.