cit timp ai ciclu menstrual dupa o perdere de sarcina ?

12-08-2010
ilenia
Nu este medic/terapeut
ilenia
am facut inseminare pe 24 iunie.pe 4 iulie mia venit ciclu menstrual care a fost normal.dar in 15 iulie am aflat ca sint insarcinata in trei saptamini.bucuria noastra adurat foarte putin pentruca dupa citeva zile am inceput sa singerez.consultind medicul imediat am inceput tratament pentru mentinerea sarcinii dar totul a fost in zadar sarcina sa intrerupt.ceea ce as dorii sa stiu cit timp am ciclu menstrual pentruca eu inca am scurgeriii.ma simt umflata la burta alte simtomuri nu am.ce ar trebui sa fac?.
2 comentarii
0
14-08-2010, ora 19:56
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Ar trebui sa consulti un ginecolog...e aproape o luna de cand ai probleme.
0
16-08-2010, ora 15:39
ilenia
Nu este medic/terapeut
ilenia
Va multumesc pentru sfat.dar deja am consultat un medic si a trebuit sa imi curete uterul pentru a oprim singerarea.am stat trei zile internata, acum urmez un tratament cu antibiotice.Ceea ce sunt preocupata este ca in urma ecografiei mia zis ca am, , ANEXITA MACROLEZIONALA STINGA, , , de aceea am un pic de durere in partea stinga jos.As dorii daca se poate sa imi explicatii ce inseamna sa inteleg mai bine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul