ciclu neregulat

22-08-2013
camysa
Nu este medic/terapeut
camysa
buna am 26 ani, si am probleme cu cm.nul am regulat si 2-3luni pauza.am fost la mai multi medici dar fara rezultat.imi dadeau duphfaston si nimic mai mult.am luat foarte mult in greutate in ultimul timp 30kg care nu le pot da usor jos acum.ma confrunt cu aceasta problema de 3ani.sunt din buzau.acum 5 luni am mers la bucuresti la un doctor care mai mult ma speriat.mia facut control si o eco vaginala in care mia zis k am trompele infundate.mai am intrebat si pa alti medici(de aici de pe forum) care au zis k nu se poate asa ceva prin ce mia facut.grijile mi le fac pentru k nu am nici un copil vreau sa raman dar nu stiu cum.(am uitat am ovare micropolichistice, in rest uterul este bine papanicolau la fel)dak ma poate ajuta cineva lasati-mi mesaj.
2 comentarii
0
27-08-2013, ora 15:13
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Va recomandam sa va prezentati cat mai urgent unui serviciu de endocrinologie bine dotat pentru investigatii, care trebuie sa va precizeze daca aveti sau nu probleme pe aceasta linie.

O zi frumoasa!
0
15-01-2014, ora 19:57
camysa
Nu este medic/terapeut
camysa
buna ziua.am si eu o intrebare.am avut cm de pe 06-13ianuarie 2014.care sunt zilele de ovulatie mai bune.un raspuns dak se poate va rog frumos.urgent, multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ciclul de două ori pe lună
  •