ciclu intarziat si de culoare maronie

18-08-2010
meteamelinda
Nu este medic/terapeut
meteamelinda
in fiecare luna imi vine ciclu intarziat dar luna aceasta in prima zii a avut si o culoare ciudata.poate sa fie din cauza unei raceli sau din ce cauza?si de fiecare data inainte de ciclu am niste scurgeri ciudate si niste mancarmi dar dupa cemi trece ciclul nu mai am nimic
2 comentarii
0
18-08-2010, ora 13:09
dana1225
Nu este medic/terapeut
dana1225
buna, sunt mai mute cauze: poti sa ai o infectie, poti sa ai chisturi sau organismul tau este pregatit pentru un bebel si se zice ca se atunci se curata, asa ca cel mai bine e sa mergi la medic. sanatate
0
11-05-2011, ora 11:22
meteamelinda
Nu este medic/terapeut
meteamelinda
de ceva veme incoace am la degetele de la picioare si de la maini niste bubite mici care daca le scarpin se unfla la inceput am crezut ca sunt niste bataturi de la frig pana au inceput sa ma manance si sa se unfle si daca le sparg au un lichid ciudat al clar si putin lipicios si dupa ce le sparg ramane pielea rosie di dupa un timp mi se fac iar si incep sa se intinda iar noaptea ma trezesc scarpinanduma ziua nu prea am treaba cu ele dar noaptea incep sa ma manance mai rau ra rog ce imi puteti recomanda
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: