cheag de sange cred

24-06-2009
A_Dumitrache
Nu este medic/terapeut
A_Dumitrache
Astazi am fost la dentist pentru o extractie faza este ca nu mi a prins anestezia si i am spus doctorei ca ma doare cand trage dar ea a incercat putin m a durut ingrozitor nici nu aveti idee ce durere o simteam pana in creier si credeam ca daca o sa iasa o sa iasa cu tot cu el Pana la urma nu mi a mai facut nimic ca s a si spart maseaua si urlam ingrozitor mai aveam putin si plangeam mi a lasat o asa ceea ce nu mi sa parut bine Dupa nu m a mai durut dar mi s a umflat gingia si cred ca am facut un cheag de sange pentru ca s a facut ca un balonas rosu si pana s a format sa fie ceva clar deja se facuse ora 2 noaptea am spus sa astept pana maine sa ma duc la dentist totusi sunt foarte speriat si nu stiu exact ce ar trebui sa fac Am luat amoxacilina pentru ca nu am gasit la ora aia Ampicilina sper sa fie decat un cheag si sa nu ma trezesc cu fata mare s Va rog sa mi spuneti ce ar trebui exact sa fac Daca se poate inainte de ora 12 maine caci am progamare asa daca este sa stiu sa ma duc in alta paret Multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul