cer ajutor de la medici !!! va rog mult

04-08-2012
sefo555
Nu este medic/terapeut
sefo555
ma numesc Andrei, am 20 de ani, masturbez de la virsta de 16 ani undeva, dar pe la 18 am fost prima data cu o fata, ejaculez inainte de a introduce penisul, simt ca e o boala, de fiecare data cind vreau sa fac sex ma tem ca mereu o sa ejaculez in prima minuta, vreau sa duc o viata sexuala normala si sa seduc fetele, chiar si cind ma masturbez elimin sperma repede a fel 1 minuta...poate a devenit deprindere?...ajutatima va rog sa am un act sexual normal..
9 comentarii
0
04-08-2012, ora 16:31
geo88
Nu este medic/terapeut
geo88
Ajuta-te singur, fa-ti o prietena si nu te grabii sa faci sex cu ea, nu te gandii la sex, ai cazut intr-o patima si de asta iti este asa greu, dar trebuie sa o iei incet incet, cu rabdare, nu sa te gandesti imediat la sex, cand esti cu ea iubeste-o, invata-te cu prezervativ mai intai si apoi fara.Nu te grabii.Daca vei continua acest pacat sa il faci, vei avea acesta depindere, nu vei fi in stare sa duci un act sexual de la inceput pana la sfarsit, asa ca abtine-te de la masturb
0
04-08-2012, ora 16:57
sefo555
Nu este medic/terapeut
sefo555
da dar la mine penisul devine foarte dur in erectie, ma excit repede, si nu mai reusesc nimic sa fac.
0
04-08-2012, ora 17:12
geo88
Nu este medic/terapeut
geo88
dur inseamna ca te si doare? adica ai erectie si te doare penisul si fara sa il introduci in vagin??
0
04-08-2012, ora 17:29
sefo555
Nu este medic/terapeut
sefo555
nuuu, el devine foarte dur...de durut nu ma doare.
0
04-08-2012, ora 17:30
sefo555
Nu este medic/terapeut
sefo555
ma excit foarte repede, am avut un caz cind mam excitat si am dat drumul pe mine...nam mai ajuns la sex
0
04-08-2012, ora 17:43
geo88
Nu este medic/terapeut
geo88
am inteles, mergi totusi la un urolog sa te vada e bine sa ii spui povestea ta fara jena si te va intelege.
0
04-08-2012, ora 19:30
Michellin
Nu este medic/terapeut
Michellin
E posibil sa suferi de ejaculare precoce, cauta pe net sa vezi despre ce ii vorba si du-te la un control la urolog
0
05-08-2012, ora 00:50
sefo555
Nu este medic/terapeut
sefo555
am fost odata la un doctor urolog si mi-a spus ca sa las asa, daca ma imi va da pastile va fi mai rau, unde mai rau daca nu sunt delok bun in pat... nici nustiu ce sa fac, la cine sa ma adresez. poate este cnv care a trecut prin asa ceva, sau pe site este doctor care ar putea sugera ceva...va implor, chiar ma imbolnavesc psihic cind dau mereu de belea in pat
0
05-08-2012, ora 11:38
nik77
Nu este medic/terapeut
nik77
stai linistit
esti tanar si patesti de astea ptr ca esti excitat prea tare
trece cu timpul
daca vei continua sa faci sex cu aceeiasi partenera, lucrul asta va disparea de la sine si vei reusi sa ai o erectie destul de lunga ca sa-ti satisfaci partenera
timpul va rezolva
bineinteles asta daca va intelege si partenera ta
numai bine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Masturbarea la barbati
  • Mituri despre masturbare
  •