cel putin ciudat: amorteala mainilor si a picioarelor cand stau in pat

02-02-2013
urban07
Nu este medic/terapeut
urban07
Buna dimineata, nu vreau sa scriu 2 pagini sau sa plictisesc lumea cu povesti lungi si vreau sa va cer o parere explicand pe scurt ce ma deranjeaza sperand sa intelegeti fara prea multe randuri, ...de ceva luni de zile am o problema cu amortitul mainilor si picioarelor sau o senzatie de cald cu amorteala, daca inainte mi se intampla des acum 99% din perioada i n care simt aceasta senzatie e cand stau in pat!! si vine la pachet cu o senzatie de deranj la inima, desi am facut si analize complete la sange si doopler la inima nimic sa semnaleze asa ceva, noaptea a devenit chiar deranjant..f ciudat
4 comentarii
0
02-02-2013, ora 13:28
AngiKpp
Nu este medic/terapeut
AngiKpp
incearca niste calciu cu d3 si niste magneziu 10 zile calciu 10 zile magneziu dupa aceea pauza 20 de zile rau nu are ce sa iti faca sanatate
0
02-02-2013, ora 22:26
urban07
Nu este medic/terapeut
urban07
...dar de ce se intampla doar in pat??am maxim limita de calciu, , , am facut si pietre la rinichi oxalat de calciu
crezi ca are legatura cu cele 2 vitamine?
0
02-02-2013, ora 23:37
AngiKpp
Nu este medic/terapeut
AngiKpp
cand ti-ai facut ultima data analiza de calciu?sa sti ca si mie mi se intampla eu am pus-o pe seama lipse de calciu si a lipsei miscarii!daca aveai o problema la inima sau o problema de circulatie cu siguranta existau si alte semne si simptome!
0
04-02-2013, ora 15:33
urban07
Nu este medic/terapeut
urban07
acum 2 luni ultima analiza de calciu, , sunt la limita maxima aproape la fel si cu magneziu
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: