ce se intampla cu mine?

28-08-2008
jerry_vedeta@yahoo.com
Nu este medic/terapeut
jerry_vedeta@yahoo.com
buna.sunt din bistrita, sunt femeie si am 28de ani.as vrea si eu o parere referitor la problemele mele.nu am fost o fire bolnavicioasa dar de vreo 2ani am inceput din plin cu; dureri de spate vreau sa zic ca ma doare tot spatele, dureri de maini si picioare mai ales noapte si dimineata, noduli in cap si sunt tot timpul foarte obosita.va rog daca se poate sa imi spuna si mie cineva cam ce ar putea fi si daca se poate sa imi zica cineva un spital bun unde se face tomografie computerizata din cluj sau bucuresti.vreau sa mai zic ca am fost in bistrita la medici dar majoritatea imi zic sa stau linistita ca nu e nimic grav.va multumesc frumos si sper sa imi raspundeti si mie.
1 comentarii
0
29-08-2008, ora 00:00
sacel
Nu este medic/terapeut
sacel
NU cred sa ai o boala. Lipsa de magneziu(indispensabil vietii! ) poate da asemenea manifestari, incearca sa iai in farmacie si sa faci o cura de 20 zile si vei vedea efectul pe loc.(atentie daca ai rinichii bolnavi(pielonefrita);in asa caz se ia alt produs de substitutie.Iata unul din siturile care ar da raspunsuri ample la multe intrebari: MAGNESIUM :
CARENCE GENERALISEE
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.