sotul se simte "ca dupa ce bei"... ce sa fie?

23-06-2010
pesimist
Nu este medic/terapeut
pesimist
sotul meu se plinge tot timpul ca se simte, , ca dupa ce bei" iar doctorii dau din umeri; la RMN i-a, , iesit" o mica atrofie corticala care dupa spusele acelorasi dr.nu explica comportamentul sau[ceva gen alzheimer}.are 58 ani, e cam agresiv, stau la tara si nu pot sa-l deplasez;nu sunt multumita de diagnostic, de evolutie, toti se dau mari fara sa-ti explice nimic, fara macar sa -ti spuna ce e bine de facut:le invat pe pielea mea, experienta o capat zi de zi si-mi este destul de greu.ce ar putea sa mai fie?
7 comentarii
0
23-06-2010, ora 18:38
pesimist
Nu este medic/terapeut
pesimist
medias
0
23-06-2010, ora 18:48
andreil
Nu este medic/terapeut
andreil
In Medias nu am gasit din pacate, in Sibiu daca puteti ajunge puteti alege unul din aceste 2 cabinete http://www.romedic.ro/cabinete/Homeopatie/Sibiu/
0
23-06-2010, ora 19:14
pesimist
Nu este medic/terapeut
pesimist
multumesc, o sa incerc mai tirziu, acum net-ul imi functioneza cu pauze.o sa revin
0
28-06-2010, ora 23:18
filipppmariusss
Nu este medic/terapeut
filipppmariusss
Pesimist

Iti las mesaj privat.
0
29-06-2010, ora 14:45
pulberedestele
Nu este medic/terapeut
pulberedestele
V-as recomanda un medic neurolog, cum ar fi domnul profesor Carciumaru din Constanta, e cam departe, dar merita.De ce nu e transportabil?Ar putea fi un inceput de Alzheimer, sper sa ma insel.Ar merge si un CT.Trebuie mers intr-un centru universitar si facute examinari aprofindate.
0
29-06-2010, ora 22:27
filipppmariusss
Nu este medic/terapeut
filipppmariusss
Domne nu mai recomanda medici, sunt medici destul si in orasul individului, gandeste si tu putin, se descurca el.
0
29-06-2010, ora 22:52
pesimist
Nu este medic/terapeut
pesimist
tocmai ca medicii dragutii de ei ne trimit de la unul la altul, sunt superficiali.nedescoperite la timp si netratate corespunzator organismul lui a cedat si as dori cel putin sa-i usurez durerea.va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul