ce sa fac? Ma doare si ma mananca pielea care acopera capul penisului

06-01-2009
cristires
Nu este medic/terapeut
cristires
am problema ma doare si ma mananca pielea care acopera capu penisului si miroase urat si ie ceva puncte vascos alb intre pielita si cap si nu pot sa belesc capu ca ma doare mai ales cand ie erect
6 comentarii
0
08-01-2009, ora 10:35
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Da cati ani ai ?
0
08-01-2009, ora 11:00
cristires
Nu este medic/terapeut
cristires
25
0
08-01-2009, ora 13:31
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Parerea mea e ca ai fimoza, adica ai ata aia care nu s-a rupt si care atunci cand ai erectie te doare, k e normal sa te doara.
La cealalta problema eu cred ca ai o boala cu transmitere sexuala si trebuie sa mergi la medic ca sa faci tratament atat tu cat si partenera, asta daca ai partenera stabila.Daca nu, faci tu tratament, obligatoriu. Nu te juca si nu mai sta ca iti faci singur rau. Nu e rusine sa te duci, de asta sunt doctori, o sa te ajute.
Si daca mergi la doctor spune-i si problema cu fimoza, ai sa vezi ce mult o sa te ajute. In felul acesta, pe viitor nu vei mai avea probleme si daca te si tratezi corect, te vei vindeca.
Ai curaj si mergi la medic.
Multa sanatate iti doresc si chiar te rog sa imi mai scrii !
Alisia
0
09-01-2009, ora 09:53
ellla222
Nu este medic/terapeut
ellla222
si baiatul meu are fimoza si ca sa nu-l operez l-am dat cu o crema cu steroizi, clobetasol.Gasesti informatii si pe google.Acum i s-a desprins o parte din pielita.Il doare putin dar e suportabil.
0
09-01-2009, ora 18:12
cristires
Nu este medic/terapeut
cristires
nu stiu ce specializare are doctoru care ma consulta
0
09-01-2009, ora 18:25
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Te duci mai intai la dermatolog sa rezolvi pb cu boala si dupa aia la un chirurg. Dar poti vb si cu dermatologul ca daca e barbat te indruma unde sa mergi !
Succes,
Alisia
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •