ce poate fi?

03-03-2012
lauryss
Nu este medic/terapeut
lauryss
in urma cu ceva timp, aproximativ 7 luni, m-am operat de PNX drept spontan...am trecut cu bine peste operatie dar pe timpul cat am stat internata am avut ghinionul sa dau peste o asistenta binevoitoare care nu stia sa fie amabila cu pacientii si amrugat-o sa ma ajute sa cobor din pat pt a face cativa pasi prin salon ca amortisem in pat, si m-a tras efectiv de mana dreapta pana mi-a impins drena de tot in plaman, am facut hemoragie...intr-un final am fost externata dar de cateva zile am obesvat un nodul in zona mamelonului drept care este extrem de dureros.ce poate fii?multumeisc
5 comentarii
0
04-03-2012, ora 18:34
RaulDuke
Nu este medic/terapeut
RaulDuke
eu zic sa consulti un medic IN PERSOANA pentru asta, nu e genul de problema cu care sa poti fii ajutata prin discutii pe internet. altfel zis, aici este o sectiune despre CANCER a forumului, iar, cel putin pana la proba contrarie, la tine nu se pune problema de asa ceva.

numai bine !
0
04-03-2012, ora 20:48
lauryss
Nu este medic/terapeut
lauryss
mersi pentru raspuns Raul, sunt foarte nedumerita in legatura cu problema mea...ce specialitate ar trebui sa aiba acel medic...oncolog cumva?
0
04-03-2012, ora 22:32
RaulDuke
Nu este medic/terapeut
RaulDuke
pai... orice problema medicala nou aparuta trebuie adresata medicului de familie. ai facut asta ?
0
04-03-2012, ora 22:47
lauryss
Nu este medic/terapeut
lauryss
nu pentru ca nu am medic de familie momentan..
0
04-03-2012, ora 22:52
RaulDuke
Nu este medic/terapeut
RaulDuke
ok, pai asta e solutia pentru tine: gaseste-ti un medic de familie ok si consulta-te cu el!

Discuțiile despre tumori benigne și cancer au fost transferate pe:

Forumul Ghid-Cancer.ro - un proiect ROmedic destinat exclusiv acestui subiect.

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.