ce fac?

27-07-2009
anonim176
Nu este medic/terapeut
anonim176
buna..am si eu o intrebare..simt nevoia sa m descarc..si in acelasi timp sa si aflu.:(...p mine si p prietenul meu ne-a apucat intr-o zi, sa facem sex anal.mentionez faptul k pana acum nu am intretinut niciun act sexual..el spune..si sustin si eu ideea k mai snt virgina..90%.Nu 100% deoarece se poat k intr-o zi kn ne jucam sa greseasca cu degetul..:Din fine.am facut sex anal, ne-am simtit foarte bine..l urma..a inceput sa ejaculeze..in interior..am stat cateva secunde..apoi, cand s ma ridic..eu fiind p burta iar el peste mine..am observat k aveam pe toata suprafatza o cantitate nu mare de sperma, m-am spalat foarte repede apoi...pot spune k mica.e posibil sa fi ramas insarcinata?:O dupa toate astea ce pot face?sa merg la medic?ce?:(ajutati-ma va rog din suflet.
3 comentarii
0
27-07-2009, ora 22:31
dmarinela
Nu este medic/terapeut
dmarinela
buna.nu stiu ce varsta ai dar nu inteleg de ce ai ales sa iti icepi viata sexuala facand sex anal.de ramas insarcinata nu prea cred .nu sti nici daca esti virgina 100% macar daca tot te mananca faceai sex normal foloseai prezervativul, te simteai bine si nu ajungeai sa fi eventual dezverginata cu degetul sau sa faci sex anal care mise pare iiiiiiiiiiii scarbos .daca tu si partenerul tau va iubiti atunci faceti cu adevarat dragoste.
.
0
08-08-2009, ora 14:37
mihaibucuresti
Nu este medic/terapeut
mihaibucuresti
NU E PROBLEMA CA FACI SEX ANAL, MAI ALES CA SPUI CA TE-AI SIMTIT FOARTE BINE.NU AI CUM RAMINE INSARCINATA, CA AI FOST MINJITA DE SPERMA, PE VAGIN.ACEASTA EXPERIENTA TE VA AJUTA IN VIATA SEXUALA.NU VA TREBUI SA FOL.ANTICONCEPTIONALE CARE SUNT DEOSEBIT DE TOXICE.TE VEI FERI TININD CALENDAR SI CID AVETI CHEF, SAU CA SA NU-L REFUZI IN ACELE ZILE DE ABSTINENTA O FACETI ANAL, MAI ALES CA TE SIMTI BINE, ACESTA FIIND UN LUCRU MINUNAT CA POTI AJUNGEW LA ORGASM.
SUCCES
0
17-08-2009, ora 16:20
dmarinela
Nu este medic/terapeut
dmarinela
Buna. poate am fost cam aspra cu tine dar am vazut din mesaj ca ai inteles ideea
Dar tinand cont ca nu mai suntem in anii comunisti in care eu eram la varsta ta si nu aveam habar , voi aveti parte de foarte multe informatii si tot odata puteti face sex protejat.Nu te sfatuiesc sa faci sex tinand cont de varsa care o ai dar sfatul meu este sa nu te ascunzi de mama ta si sa fi foarte deschisa sa ii asculti sfaturile sa-i impartasesti problemele pt ca poti face greseli de care mai tarziu o sa-ti para rau.Iar daca mama ta nu este apropiata de tine incearca tu sa comunici cu ea si sa aiba incredere in tine.Nu cred ca din ce ai patit tu se poate ramane insarcinata.
Singura chestie este ca esti intr-o relatie serioasa acum cand tu trebuia sa mai copilaresti Dar daca ar fi sa se intample inevitabilul sa va protejati, sa va informati ce inseamna viata sexuala pt ca sunteti prea tineri sa va asumati niste responsabilitati mai distrativa mai copilariti pt ca cu aceasta perioada a vietii nu va mai intalniti niciodata si este cea mai frumoasa perioada din viata unui om.Mult succes mai vorbim daca mai ai nevoie de vreun sfat.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici