ce as putea sa fac fara sa ma duc la ginecolog?

19-04-2011
cioco90
Nu este medic/terapeut
cioco90
am niste mancarimi in zona genitala si la intrare in vagin..mi se pare ca mi-a aparut niste bubite mici tare sau nush ce sunt alea care ma mananca...odata ca si la intrare in vagin.si am si niste scurgeri nu abundente dar mi se par ca au un miros mai urat...si prietenului meu i-a aparut la fel k o iritatie p capul penisului si se jupea o pielita subtire si marunta dar nu il mank si nici ustura, asta i-a aparut dupa ce facuse dush care acum i-a trecut ce putem sa avem...?va rog dati-ne un sfat
5 comentarii
0
19-04-2011, ora 11:53
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
Buna ziua,

NU ai de ales.
Mergi la medic ca doar, nu-ti va anunta parintii...fii serioasa.

Nu stati asa, mergeti amandoi, sa NU se agraveze.

O zi faina si Un Paste linistit.
0
20-04-2011, ora 09:52
cioco90
Nu este medic/terapeut
cioco90
da pai cred ca nu am de ales...paste fericit
0
25-04-2011, ora 09:55
cioco90
Nu este medic/terapeut
cioco90
da mi=am luat inima in dinti si m-am dus la gineco..jumatate de ora am stat la usa pana sa ma decid daca sa intru..am fost si mi-a facut controlul si mi-a zis ca am candida...tre sa imi iau analizele acum p 26 mi-a dat ovule si unguent de pimafucin si pastile dar mi-a venit menstruatia si nu am mai putut lua ovulele si sa ma dau cu crema..am luat doar pastile..m-am dat 2 zile exact cum mi-a zis medicul dar parca nu vad asa un efect sa aiba...poate nu-mi dau seama sau a fost putin 2 zile..dar daca o tratez poate reaparea imediat asa am auzit...sau de cateva ori p an...?
0
25-04-2011, ora 19:03
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
HRISTOS A INVIAT !!

ma tot intreb?!?
- care medic ti-o fi dat acest tratament DOAR 2 zile????????????...ma rog...

trebuie facut PANA...NU mai ai nimic..

Cum crezi...
0
27-04-2011, ora 11:48
cioco90
Nu este medic/terapeut
cioco90
hristos a inviat nu am mai continuat ca imi venise menstruatia de asta...am tratemet p 10 zile..nu mi-a dat p 2 zile..o sa continui dupa..oricum mi-a mai trecut..sper sa fie bn, , mai trebuie, sa-mi vad analizele...stiu k trebuie facut si o sa-l continui..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Top 10 sfaturi oferite de ginecolog
  • Controlul ginecologic la virgine - ce trebuie să știi
  •