ce am

31-05-2009
gigimarcel
Nu este medic/terapeut
gigimarcel
buna ziua sunt nou pe acest forum si in ceea ce priveste bts, in urma cu 3 saptamani am avut un contact sexual neprotejat care a rezultat cu candida si clamydia inainte de mers la doctor am luat eu cuminol500mg una la 6 ore si dupa 4 zile am ajuns la urgenta unde mi sa pus o perfuzie si diagnostikul de criza hepaticobiliara si mi sa dat esentiale forte si bilichol 3 zile m-am simtit foarte rau dupa care am fost la dermato venerice mi-a dat tratament doar pt candida ketoconaol 200 mg si un preparat la farmacie crema am urmat tratamentul timp de 10 zile si nu mi-a trecut desi medicul spune ca osa i-mi treaca de la sine daca ma dau cu spray cu apa termala am facut niste analize unde urina nu mi-a iesit bine acid ascorbic mi-a iesit 20 in loc de negativ si ph 5 in loc de 5.5 si 6, 5 acum de 2 zile am o scurgere dimineaza de culoare incolora si binenteles candida prezenta si in jurul uretrei rosu din cate am vazut pe net este vorba de clamydia cum le pot trata pe amando simultan? fara sa decalnsez candida cu antibiotice ce analize sa mai fac si unde sa ma duc pt ca am fost la 3 dermatologi pana acum si tot bolnav sunt aa si mai am o sintoma ma dor ochi si capul de aproximativ 5 zile eu vroiam sa fac Hemoleucograma vdrl ce altceva ar trebuie sa mai fac casa stiu exact ce am ? si unde sa ma duc precizez ca sunt din constanta multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.