caut urgent un doctor ginecolog bun in bucuresti

27-02-2009
crstna
Nu este medic/terapeut
crstna
Buna ziua, numele meu este Cristina. As dori o recomandare pentru un doctor ginecolog bun in bucuresti, dar care sa ma poata primi urgent...am schimbat deja 3 doctori ginecologi pe durata a jumatate de an, poate ca deja ajungand la al 3-lea doctor incep sa realizez ca o mare parte din vina o am si eu, dar motivele pentru care am renuntat la fiecare doctor in parte sunt datorate faptului ca dupa mai multe analize am cerut sa stiu foarte clar care este afectiunea de care sufar si in toate aceste 3 cazuri am primit cam acelasi raspuns "nu va faceti probleme, nu este foarte grav, este o infectie dar nu prea stiu despre ce e vorba" (poate exagerez, dar la primul control accept ca doctorul sa dea din umeri in sens ca nu stie despre ce este vorba, dar deja de la al 3-lea consult nu este normal sa nu stiu care este problema). Mentionez ca am fost la clinici partculare, de renume (am inteles ca nu am voie sa fac reclama, de aceea nu voi da numele clinicilor particulare) si totusi m-au tratat de parca as fi vorbit o limba straina lor. V-as fi recunoscatoare daca mi-ati putea recomanda un doctor in care voi aveti incredere, nu sunt mofturoasa, nu conteaza daca este un domn sau o doamna, nu conteaza nici locul unde este amplasat cabinetul sau clinica respectiva.
Multumesc frumos ca ati avut rabdarea sa cititi textul, o zi buna...
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.