cancer de piele

34 comentarii 1 2
0
21-03-2009, ora 15:43
roxana25
Nu este medic/terapeut
roxana25
Ma bucur ca mi-ai scris si ca mama ta a ajuns cu bine acolo. Ti-am spus ca si mamei la fel fel i-au facut. Poate a intrebat-o si pe mama ta de cand il are si doctorul a decis ca nu e o problema, iar biopsia oricum se face dupa operatie. Multa bafta cu angajatul sper sa reusesti cat mai repede; asta ca sa nu se piarda prea mult timp.
0
28-03-2009, ora 21:51
insignia
Nu este medic/terapeut
insignia
am reusit cu angajatul marti era deja angajata cu contract in regula si miercuri am avut prima vizita la oncolog.a vazuto si nea programat pt miercuri 1 aprilie pt internare ca sa faca toate analizele de la cap la coada. sunt multumit ca am gasit un medic fantastic la al doilea institut oncologic din italia.vedem miercuri ce neor mai spune. tinem legatura te pup pa pa
0
19-04-2009, ora 10:39
roxana25
Nu este medic/terapeut
roxana25
Buna, scuze ca nu ti-am mai scirs, dar o fac tocmai azi in zi de Paste ca sa-ti urez tot ce e mai bun. Un Paste fericit alaturi de mama si familia ta si multa sanatate! Daca mai ai noutati sa ma tii la curent.
0
23-04-2009, ora 20:22
insignia
Nu este medic/terapeut
insignia
NU FACE NIMIC CA NICI EU NU PREA AM MAI AVUT TIMP INTRE MUNCA SI MERS ZI DE ZI LA SPITAL LA MAMA. EA A STAT INTERNATA 2 SAPTAMANI TIMP IN CARE IAU FACUT TOATE ANALIZELE POSIBILE, IN URMA CARORA MIAU SPUS MEDICII CA LA OASE NU ARE ABSOLUT NIMIC SI NICI LA ORGANE ABSOLUT NICI UN FEL DE METASTAZA LUCRU CARE NE FACE SA FIM UN PIC INCREZATORI INTRO VNDECRE.ACUM CA E ACASA MAMA SE SIMTE BINE PE ZI CE TRECE DESIGUR IN AFARA MICILOR PROBLEME CAUZATE DE TRATAMENT. ASTEPTAM SA VEDEM CUM MERGE TRATAMENTUL SI INTERVENTIA CHIRURGICALA CARE TRE SA O FACA.IN REST TOTUL BINE.TOATE CELE BUNE SI TIE SI ALOR TAI MAI VB TE PUP PA PA

Discuțiile despre tumori benigne și cancer au fost transferate pe:

Forumul Ghid-Cancer.ro - un proiect ROmedic destinat exclusiv acestui subiect.
34 comentarii 1 2

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Imbatranirea pielii
  • Vergeturile
  • Foliculita în urma epilării
  • Piloții de avion ar fi mai predispuși la cancer de piele
  • Aluniță sau cancer de piele?
  • Funcţia de „barieră” a pielii - cum o susținem?
  • Uleiul de măsline sau floarea-soarelui poate afecta sistemul de apărare al pielii la bebeluși
  • „Pielea electronică” pentru monitorizarea sănătății
  • Cum ne protejăm de cancerul de piele?
  •