din inconstienta mi-am injectat sub pielea penisului 3 tuburi de canamicina

26-06-2010
cornel12345
Nu este medic/terapeut
cornel12345
sunt intr-o situatie disperata si va rog sa ma ajutati cu un sfat.ieri din inconstienta mi-am injectat sub pielea penisului 3 tuburi de canamicina pentru al ingrosa.azi mi sa umflat foarte rau dar nu ma doare.eu sunt in state dar nu am asigurare medicala, ce sa fac sa revin la normal fara interventie chirurgicala.va rog sa ma ajutati cu un sfat.va multumesc.
8 comentarii
0
26-06-2010, ora 21:47
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Pai numai un medic te poate ajuta!
0
26-06-2010, ora 21:52
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Nu te speria si nu sta asa..nu te va opera nimeni.mergi imediat la Emergency Room a oricarui spital si vei fi vazut si tratat ca si urgenta, nu vei fi obligat sa platesti nimic. Dupa ce scapi de aceasta problema, cauta pe unde stai tu un medic care sa primeasca pe lista si pacienti fara asigurare. Daca tu crezi ca avand penisul mai gros decat il ai vei fi mai fericit, te inseli.
0
26-06-2010, ora 22:00
cornel12345
Nu este medic/terapeut
cornel12345
va multumesc pentru sfat, am luat niste antibiotice si mai astept o zi poate se mai desumfla.aveti dreptate, mam luat dupa cineva si acum sunt intro situatie disperata.nu stiu daca am sa fiu considerat o urgenta medicala pentru ca mi-am provocat singur aceasta problema si mie frica sa nu fie mediatizata in presa de aici aceasta problema a mea.va multumesc
0
23-07-2010, ora 12:18
mariusxx
Nu este medic/terapeut
mariusxx
CUM TE SIMTI ACUM ? SA MAI DESUMFLAT? TI-AI SCOSO ? VREAU SA IMI BAG SI EU DAR MAI PUTINA. RASPUNDEMI TE ROG SI ZIMI CUM AI FACUT. MS
0
15-02-2012, ora 17:15
dannynitza
Nu este medic/terapeut
dannynitza
miam pus si eu d 2 saptamani si sa intarit si nu se mai decaloteaza deloc. E problema dak mai stau asa? Va rog dati un raspuns
0
22-11-2020, ora 18:24
Dorelghirasen1988
Nu este medic/terapeut
Dorelghirasen1988
Miam injectat 3 tuburi de canamicina sub pielea tenisului acum 6 ani iar acum am o infectie ft mare mia explodat rog din suflet cineva sa ma ajute ie bun penicilina de 1 milion violă si apa oxigenata pentru a trata va rog din suflet ajutatima
0
09-02-2021, ora 19:38
Jachie
Nu este medic/terapeut
Jachie
Buna, poți să.mi spui daca te-ai vindecat și cum, am aceeași problema mi-am injectat canamicina și am rani de unde îmi curge ceva lichid
0
23-04-2023, ora 23:44
Anonima1984
Nu este medic/terapeut
Anonima1984
Buna seara, prietenul meu si-a facut acasa, , acid hialuronic" ceva din pielita de oua si spirt fierte, nu stiu exact cum. Si-a injectat foarte mult spun eu undeva la 15ml, este foarte umflat penisul si acum se pare ca se trage si spre testicole. Intrebarea mea este: acea substanta poate fi absorbita de Corp s-au trebuie sa mearga la spital pentru ai fi scoasa?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •