caldura in tot corpul:(!!

04-05-2009
dolce vita
Nu este medic/terapeut
dolce vita
azi am simtit de 3 ori(episoade)o caldura incredibila in corp, la nivelul intregului corp(nu stiu dak ma intelegeti, dar dak ati facut vreodata calciu cu glucoza injectabil intravenos.stiti ca simtit o caldura grozava in tot corpul de sus pana jos..:)ei bine asa am simtit eu astazi:(si respiratie e cam greoaie(cred ca sunt racita, am sa merg la medic, sa imi dea ceva pt raceala), dar revenind la caldura din corp(si la stomac am simtit si pe lateral chiar si jos la organul genital, si la nivelul gatului si la inima...de la ce oare?oare sa fie vorba de o hipercalcemie??(desi eu am o mare lipsa de calciu in organism de cand ma stiu..)fix asa m-am simtit ca si cum as fi facut calciu cu glucoza intravenos...rog un raspuns..multumesc.nicoleta
2 comentarii
0
27-07-2010, ora 19:28
rafos
Nu este medic/terapeut
rafos
aceiasi problema o am si eu..doar ca o am de 2 luni NON STOP...daca ma intelegi ce vreau sa spun ! Poate imi lasi un id sa mai vorbim :| ! Multumesc anticipat
0
30-08-2010, ora 20:09
alexia_odette
Nu este medic/terapeut
alexia_odette
si eu am aceeasi problema...de 3 ori in ultima luna...la urgente mi s-a spus ca e lipsa de calciu...am facut tratament cu calicivita...de la calciu iv nu-mi trece...in septembrie sunt programata la analize...
-* va doresc sanatate!


(*modificat de administrator)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.