bypass +VALVULOPATIE

04-05-2010
mioroi
Nu este medic/terapeut
mioroi
Am 54 ani si in luna februarie am facut laFundeni o coronarografie in urma careia mi-a fost recomandata o interventie de bypass(4 ).A luat legatura cu chirurgulcardiovascular care mi-a recomandat niste investigatii suplimentare in urma carora s-a constatat ca am si valva mitrala"defecta"drept pentru care mi-a explicat ca operatia e foarte dificila si cu mare risc.Initial mi-a facut o programarepentru 23 martie, apoi m-a amanatpentru luna aprilieapoi a avut nustiu ce congres si a fost plecat din tara.tot asa de 3 luni...ma tot pune sa sun marti apoi vineri...ca e ocupat, ca are cazuri mai vechi.am si incercat sa-i dau ceva si nu a vrut sa primeasca...nu stiu ce sa mai cred/.asa dureaza de obicei o programare?sau e altceva?.as incerca in alta parte dar nici nu ma refuzat.Daca e cineva care a trecut printro situatie asemanatoare astept amanunte
2 comentarii
0
04-05-2010, ora 15:12
lala2004
Nu este medic/terapeut
lala2004
Ti-am trimis mesaj privat...ca sa-l poti citi da clic pe casuta verde unde scrie modificati profilul dv.
0
23-07-2010, ora 15:19
maryroby20
Nu este medic/terapeut
maryroby20
eu am pe soacramea care a facut la o clinica privata la iasi cornografie si i-au spus ca are nevie de trei by pass-urii, la inima, rinichi si picioare si i-a cerut suma de 6000euro.va rog nu stiti unde e mai bine sa se obereze dar sa ii dea si aigurarea ceva.uni doctorii cred ca cu pensie de 450 roni poti sa iti faci.sau mai bine morii.va rog sa imi dati un raspuns, si astept si sfat de la dvs.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul