bypass coronarian

06-11-2008
dany. petra
Nu este medic/terapeut
dany. petra
Ma numesc Claudia, si tatal meu urmeaza sa faca un by pass coronarian. Implicatiile sunt multe, am inteles. Sincer, ma intereseaza onorariile ce se percep la o asemenea operatie.
3 comentarii
0
06-11-2008, ora 17:18
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Daca-ti zugravesti in casa tu pui afis si intrebi de onorariu in scara blocului ? Nu vorbesti direct cu zidarul ?
0
06-11-2008, ora 19:57
Dr. Daniel Popescu
Identitate neconfirmată
Dr. Daniel Popescu
Daca tatal dvs este asigurat (sau pensionar), beneficieaza de gratuitate in spitalele de stat. Daca dvs. postati un anunt intreband ce ciubuc se da la doctor, in conditile in care un cardio-chirurg primar are salariu de aprox. 4000 ron, intretineti un cerc vicios.
Astfel toata presa a ajuns sa ne acuze, pe toti medicii de aceasta practica.
Daca doriti sa va exprimati recunostinta fata de chirurg sunteti libera sa o faceti cand si cum credeti de cuvinta!
Daca medicul din spitalul de stat va cere banii pentru operatie este de datoria dvs. sa-l reclamati.
0
10-11-2008, ora 13:33
dany. petra
Nu este medic/terapeut
dany. petra
Imi cer scuze pentru supararea d-nului doctor. Nu am vrut sa fac nici o aluzie, doar ca este necesar, asa consider eu, sa fii dragut cu medicul care te opereaza. Oricum mi-a raspuns dumnealui la intrebare, si ii multumesc.(este vorba de "autor"danxpopescu)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: