buna ziua usturime la urinare

10-04-2010
doryn1986
Nu este medic/terapeut
doryn1986
am usturime la urinare problema aceasta este de vrfeo 2 ani am fost la doctor urolog si nu a gasit nimic am facut toate analizele posibile urocultura ex urinar spermograma spermocultura frotiu toto radiografi si detoate psa toate bune am facut examenul addiss si au iesit hematii 10800 dupa care acuma recent am facut micoplasme daca nu gresesc si inca ceva numa peste 2 zile vin rezultatele am fost la doctori si in bistrita si in cluj si nu sa rezolvat nimica am facut tratament cu zinat ciprofloxacin seren ofloxacin si nu sa intamplat absolut nimica astept raspuns va rog frumos multumesc
2 comentarii
0
11-04-2010, ora 17:30
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
O urografie intravenoasa ai facut ? O ecografie renala ?
0
11-04-2010, ora 17:43
doryn1986
Nu este medic/terapeut
doryn1986
ati putea sa imi spuneti mai exact cum se face O urografie intravenoasa si O ecografie renala ca nu stiu in vena nu am facut nimic dar film am facut si o zis ca canalul este perfect fara pietri sau nisip iarna ma ustura mai tare si acuma cum so mai incalzit ustura mai putin idea este ca urina miroase si are o culoare mai inchisa noaptea nu urinez numa dimineata acuma de cateva luni a inceput sa ma manance si pielea poate fi din acuza asta va multumesc mult
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici