buna

05-11-2011
krista1
Nu este medic/terapeut
krista1
buna ziua. am o fetita de 13 ani. ieri am fost cu ea in piata cam 45 min. la intoarcere am oservat ca avea mainile albe -vinete ca de mort. la mana stanga degetul inelar unghia era foarte vanata. zicea ca degetul este amortit. am masat mana si dupa 10 min a revenit la culoarea normala. si buzele erau vinete. in vara-toamna asta a lesinat de 2-3 ori. luni mergem la medic. sunt speriata. ce poate fi? va multumesc
1 comentarii
0
29-11-2011, ora 13:49
icami
Nu este medic/terapeut
icami
Am o prietena care a fost diagnosticata cu liposarcom gradul 1(in zona coapsei).A facut rezectie totala la Cluj in septembrie.Acum are de facut 30 sedinte de radioterapie.Afacut 7 sedinte tot la Cluj, si saptamana asta s-a stricat aparatul.Stie cineva ce efecte are intreruperea asta, avand in vedere ca vin sarbatorile si vor mai urma si alte intreruperi.Va multumesc anticipat.As avea nevoie de un raspuns cat de repede.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul