bubite rosii penis

20-07-2010
iuly91
Nu este medic/terapeut
iuly91
Buna ziua. Dupa vreo 1 sapt de la un contact sexual neprotejat, mi.au aparut niste bubite rosii pe capul penisului... La cateva zile a aparut si o mica inflamatie ce imi provoca putina usturime in timp ce faceam pipi :) am fost la farmacie si mi s.a recomandat lomexin crema si fluconazol.. am luat.. la o sapt dupa asta, tot mai am putina usturime in timp ce fac pipi si inca mai am bubitele...dar nu prea mai sunt rosii..au o culoare vanata si parca sunt mai putine. Nu secreta nicio substanta albiciosa urat mirositoare... ceva foarte naspa nu are cum sa fie pt ca stiu cum este fata cu care am facut.o... nu se pune problema, inaintea mea a facut.o numai protejat... iar cu mn o face de 4 luni si eu nu am maia vut alte contacte sexuale... Am mai facut odata candidoza si atunci am luat niste pastile si tot nu imi trecea dupa care am fost iar la farmacie si abea dupa alte pastile a trecut... Acum m.am gandit ca este tot candidoza... Data trecuta nu am avut bubitele, dar am avut substanta aceea... ce imi recomandati?
1 comentarii
0
24-07-2010, ora 11:38
iuly91
Nu este medic/terapeut
iuly91
ma ajuta si pe mn cnv???
Inflamatia ce imi provoca usturime a disparut... dar am ramas cu bubitele rosii si o stare de mancarime...
bubitele sunt ca o iritatie... doar niste puncte ce nu mai sunt lafel de rosii... sunt mai greu de observat acum.. dar tot nu imi trec... sunt in starea astea de cateva zile...

pls help!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.