bubite albe la nivelul penisului

16-03-2006
Axxis
Nu este medic/terapeut
Axxis
Oameni buni.o rugaminte...va rog ajutati-ma si pe mine...e adevarat ca am intretinut relatii sexuale cu o tipa si nu am folosit prezervativ...dar asta a foost acum un an.si de vreo 2 luni am observat ca mi-au aparut la nivelul "capului"niste bubite albe...care nu ma deranjeaza dar am observat ca se dezvolta...adik iau proportii...si chiar nu stiu ce sa ma fac...plssss un ras.dar ceva mai detailat..puteti sa-mi trimittei pe adresa - VA multumesc
4 comentarii
0
17-03-2006, ora 00:00
mariuss_
Nu este medic/terapeut
mariuss_
ceva solutii contra bubitelor?? daca DA trimite pls un mail -*


(*modificat de admin)
0
21-03-2006, ora 00:00
iona
Nu este medic/terapeut
iona
Nu cred ca rezolvarea imediata a problemelor o gasesti in fata calculatorului. In momentul in care ai observat aparitia acestor bubite, trebuia sa mergi la medic, chiar nu e greu si nu e jenant deloc. Nu sunt medic sa-ti dau sfaturi virtuale, dar sunt convinsa ca te-ar fi indrumat la fel.
0
12-02-2008, ora 00:00
iram
Nu este medic/terapeut
iram
si eu am aceeasi problema ca a lui axxis...dar problema este ca nu am intreinut relatii sexuale...
VA ROG POSTATI UN RASPUNS!!!!!!:((
0
17-03-2008, ora 00:00
adamo
Nu este medic/terapeut
adamo
si eu am aceeasi pb..eu insa am fost la medic si mi s.a zis ca sunt chisturi...cica 10%din populatie au pb asta..si cred ca are dreptate..suntem multi cu pb asta...a zis ca nu se pot inlatura...singurul remediu ar fi interventul chirurgical...dar nu e sfatuit..pt ca pot aparea complicatii...mergeti si voi...sa fiti mai siguri..bafta...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Bubițe pe penis - cauze, diagnostic, tratament
  •