bubite in zona glandului

13-07-2011
justino
Nu este medic/terapeut
justino
De cateva zile mi-au aparut in zona glandului si a preputului mai multe bubite rosii care mai apoi s-au transformat intr-o iritatie in unele portiuni.Ieri dimineata am observat ca bubitele si iritatia erau acoperite de o chestie alba lipicioasa dar care a disparut dupa dus.Problema e k odata cu asta pielea de pe gland a inceput sa se decojeasca si sa usture putin.Ce poate fi si cum as putea sa tratez?Mentionez ca toate astea au inceput dupa ce am urmat un tratament cu antibiotic.
1 comentarii
0
13-07-2011, ora 22:57
dragos21
Nu este medic/terapeut
dragos21
Sunteti o jugla, nu sunteti oameni, nu aveti responsabilitati, sunteti incompetenti, nu se poate asa ceva. Am adus-o pe bunica mea la un control general la spitalul judetean din dr. tr. severin, pentru un control amanuntit, pentru ca se simtea putin rau, medicii de acolo au spus ca din cauza diabetul si au internat-o cateva zile in care a primit niste pastile, din cauza acestor pastile( pentru ca nu era din cauza diabetul) a facut un accident vascular, a stat cateva saptamani in spital, i s-au facut analize complete, dupa aproape 1 luna sa ni se spuna ca are cancer genital, dupa alte cateva zile de anticoagulante a facut un alt accident vascular. am vrut sa o operam si au zis ca nu are rost, o mai tin doar aparatele in viata... nu se poate ca intr-un spital, dupa 1 luna de analize sa nu poata sa depisteze un CANCER fratilor, nu e o apendicita, E CANCER, asa ceva e imposibil, nu credeam ca poate exista asa ceva, de ce mai tineti spitalele alea deschise? de ce mai e romania?stergeti-o de pe harta. sunteti niste incapabili si de o nesimtire rar intalnita, va uitati numai dupa bani, si nici macar cu banii aia care ii primiti ca spaga nu sunteti in stare sa salvati un om! nemernicilor, mi-ati omorat binica, incapabililor, nenorocitilor, inchideti toate spitalele din tara aia de rahat, ce vreti sa ne omorati pe toti? si sa ramaneti doar voi astia desteptii, care ati luat o diploma de medic pe bani, daca mai este cineva competen in tara aia rog sa se sesizeze si sa faca ceva, si daca imi stergeti mesajul o sa vi-l trimit la nesfarsit, si o sa il pun pe toate forumurile posibile. NEMERNICILOR!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.