bube pe penis

27-10-2014
rzv123
Nu este medic/terapeut
rzv123
Buna ziua, de cateva luni mi.au aparut niste bube pe penis si pe tot corpul care provoaca mancarimi pe maini am si cand se vad cand nu se vad in rest sunt permanente, cel mai mult ma ingrijoreaza cele de pe penis pt ca sunt destul de marisoare si provoaca mancarimi! Am 16 ani si nu am intretinut relatii ssexuale pana acum! Bubitele sunt doar la exterior pe corpul penisului pe cab am niste bubite mici dar alea am inteles ca sunt papule perlate si sunt normale! Mai am si pe scrot cateva si pe spate brate abdomen piept si subrat picioare si in te fese si intre picior si fese unele ma mananca si in timpul zilei dar usor in rest toate provoaca mancarimi puternice noaptea si dupa baie! Simptomele mele par a fi produse de un acarian dar nu am nici o astfel de leziune in care sa se vada un presupus parazit! Va rom frumos sa imi spuneti ce poate fii, la doctor mi.e rusine sa ma duc! P.s. cateva din ele la un moment dat s.au trqnsformat intrun fel de besicute, dar tari care cand leam stors au secretat un lichit transparent putin albicios...
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Bubițe pe penis - cauze, diagnostic, tratament
  •