bube pe galndule

29-09-2008
lehelkee
Nu este medic/terapeut
lehelkee
buna ziva as vre sa gasesc un raspuns la o intrebare care deja de mult ma preocupa!~ pe penis mai exact pe galndule am niste bube albe care ies afar si nu se pot sparge sau nu se rup singuri si sunt acolo deja de cand ma stiu si nu ma iriteaza nimica. am incercat sa le sparg da nu pot. si as vra sa stiu cam ce pot fi ele dace se pore un raspuns multumesc mult
3 comentarii
0
29-09-2008, ora 00:00
nicolaescu_alina
Nu este medic/terapeut
nicolaescu_alina
buna lehelkee
Un raspuns ar fi : consulta un dermatolog, poate fi ceva serios sau nu.
0
15-10-2008, ora 00:00
oradea2000
Nu este medic/terapeut
oradea2000
daca ceea ce numesti tu buba arata ca o vezicula cu lichid clar pe care o ai de multa vreme... atunci avem probabil aceeasi problema.. iar mie dermatologul mi-a zis ca nu e nici o problema ( eu sunt cam nemultumit de rezultat dar... pe de alta parte stiu acum ca nu e herpes, condilomatoza, balanita ) dar ma intreb daca unul din doctori ii poate da de cap si sa-mi explice exact ce e.Adica. tare as mai sparge vezicula aia.
0
05-12-2008, ora 22:24
vasile2
Nu este medic/terapeut
vasile2
Am si eu o problema de acelasi fel.De aproape 3 saptamani am pe preput cateva bubite albe una langa alta care parca ar fi sub piele si pe langa sunt umpic mai rosii.Nu ma incomodeaza dar tare as vrea sa dispara, dar nu se sparg nici nu se rup
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Bubițe pe penis - cauze, diagnostic, tratament
  •