boli

07-05-2012
raul89
Nu este medic/terapeut
raul89
Buna. Ma numesc Raul si am 2 intrebari.

1) E posibil ca in urma sexului oral sa iti pierzi virginitatea?

2) In cazul unui act sexual oral pot primi boli cu transmitere sexuala?

Multumesc anticipat
2 comentarii
0
07-05-2012, ora 18:48
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Buna ziua! Ma amuz un pic... Am impresia ca tinerii de astazi nu stiu ca au si suflet si nu au educatie religioasa... Virginitatea sau castitatea este o stare sufleteasca care insufla respect si pentru corpul pe care il ai. Daca nu te intereseaza ce spune credinta ta despre viata sexuala, daca iti pierzi respectul pentru tine, daca ai impulsuri sexuale si iti doresti contacte sexuale si le si realizezi chiar pe cai care nu sunt normale ( apropo, am mai amintit eu ca sexul oral e gomorie si sexul anal e sodomie, sa inteleg ca tu ai inceput direct cu perversiunile, asta inseamna sa pacatuiesti la greu ) iti pierzi si virginitatea. Cat despre integritatea anatomica, am auzit candva doua pustoaice pe strada: " Cica e virgina... Poate in urechi..." Sunt mai destepte pustoaicele decat pustii:)... Sa stii ca poti sa iei toate BTS -urile( boli cu transmitere sexuala) si prin sex oral. Cand te gandesti ce colcaie in unele guri, ti se cam duce pofta de pupat, nu????...
0
18-05-2012, ora 15:12
gorgan m
Nu este medic/terapeut
gorgan m
Buna ma numesc Mary.am si eu o problema dupa ce mia trecut menstruatia a inceput sami curga ceva galben de parca as fi pe stop...ma poate ajuta vreo cinevaa?va rog mult...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici